دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳

پیام شما

گزارش خواب آموزش و پرورش واقعا عالی بود چه خوبه که بالاخره جامعه فهمید ما معلمان در چه شرایطی تلاش می کنیم و دستگاه متولی ما چه خدماتی به ما می دهد. یکی از آشنایان در خارج از کشور از جایگاه معلم می گفت و متاسفانه با این وضعیت استان و کشور ما هم باید جایگاه معلم را دید فکر کنم سطح انگیزه مان به اندازه پدر و مادر نسبت به دانش آموزش مان بالاست و سطح درآمد و حمایتی ما فقط از افراد بیکار بیشتر است و بس.
۵۳۳ … 930
با سلام با توجه به اینکه درآمد ها کمتر شده و تقریبا هیچ یک از اجناس افزایش 32 درصدی نداشته است لذا افزایش 32 درصدی پارکینگ طبقاتی شهروند دور از انصاف هست و این امر موجبات پیگیری روزنامه آوا را می طلبد.
377 … 915
سلام خدمت روزنامه آوا میشه پیگیری بفرمایید چرا عیدی مددجویان کمیته امداد حضرت امام واریز نشده ؟ هر سال اسفند ماه واریز میشده. ولی امسال با گذشت بیست روز از سال جدید هنوز خبری از واریزی نیست.
745 … 915
سلام حالا که تو قضیه کرونا همه دچار ضرر شدن چه خوبه یک فکری به حال شهریه پیش دبستانی ها هم بشه بچه ها که نرفتن چرا باید شهریه کامل پرداخت بشه چرا میگن باید کل شهریه این چند ماه مانده رو کامل بدید تو این اوضاع پیش دبستانی آموزش نداشته هیچ گونه ضرری نکرده کاملا سودشو هم بکنه
وقتی همه ضرر میکنن اونا هم شامل حالشون بشه وقتی مردم کار نکردن از کجا بیارن پولشون رو بدن
026 … 910
بابت مطلبی که در خصوص آموزش مجازی نوشته بودید خواستم مطلبی عرض کنم متاسفانه نظارتی نیست فرزند من در مدرسه ای درس می خواند که شکر خدا معلم با تجربه ای دارد اما متاسفانه ایشون به فناوری روز آشنا نیست و از طرفی فرزند برادرم معلمش آنقدر در فضای مجازی با دانش آموزانش کار می کند که خانواده آنها را کلافه کرده است کاش در مناطق محروم که شاید برخی حتی دسترسی مناسبی نداشته باشند مسئولین همه بار را روی دوش معلم نمی انداختند و خودشان با ایجاد یک زیرساخت محلی مناسب از ظرفیت ها به صورت مشترک استفاده می کردند.
۶۶۳ … 936
دولت و مسئولین.. من راننده درون شهری ام حدود یک ماه سرکار نرفتم.با اینکه کار می کردم اقساطم به روز نبود.. حالا چه میشد دولت قبوض یک دوره آب، برق، گاز و بیمه تأمین اجتماعی را پرداخت می کرد. حالا همه پیام دادن پرداخت کنید از کجا بیاریم. وام دولت دست شان درد نکند وام های قبلی مان همیشه با جریمه پرداخت میشد. کار یا فکری بهتری کنید تا باری از روی دوش ما بردارین . وام برای حقوق بگیران خوبه نه قشر ضعیف. بیشترین ظلم در این شرایط به من و امثال من میشه و متأسفانه درد دل ما به گوش مسئولین نمی رسد. چرا شغل تاکسی و آژانس ها زیان آور
نیست استرس بیماری های واگیردار ، تصادف ، دغدغه کم درآمدی ، درد زانو وکمر ، آلودگی هوا و صوتی. آیا اینها زیان آور نیست.
929 … 915

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مدیر طرح‌های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اعلامآغاز عملیات اجرایی بیمارستان‌ طبس و نهبندان

بیشتر

شنبه 2 تیر ماه بود که در روزنامه آوا مطلبی با عنوان «توقف روند تعطیلی

بیشتر

۴ کیلومتر دیگر از باند دوم محور بیرجند-قاین با اعتبار یک هزار و ۲۰۰ میلیارد

بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم

فرم گزارش اشکال در سایت