یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳

خبرهای اقتصادی و اجتماعی

وزیر بهداشت : از خرداد به بعد روزهای بهتری خواهیم داشت

وزیر بهداشت با بیان اینکه آمار مرگ‌ومیر کرونا روز به روز در حال کاهش است، گفت: مسیر کرونا به سمت مهار و کنترل است. با همراهی مردم از خرداد به بعد روزهای بهتری خواهیم داشت. دکتر نمکی افزود : عاقلانه‌ترین حرف این است که بگوییم باید ۴ تا ۶ ماه دیگر صبر کرد تا رفتار ویروس را یک مقدار واقع بینانه‌تر ببینیم. کووید ۱۹ ویروس چموشی است که با سایر ویروس‌ها تفاوت دارد. وی در خصوص روند بازگشایی اماکن مذهبی و مساجد گفت: اکنون مساجد در نقاطی که از نظر ما وضعیت سفید دارند با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی باز شده است و قصد داریم پس از اتمام ماه رمضان صحن‌ها و نه داخل حرم‌های آستان‌های مقدس را با پروتکل‌های خاصی بازگشایی کنیم به صورتی که مردم سلامی داده و گذر کنند.

بازگشایی محدود مدارس از هفته آینده ؛ حضور دانش ‌آموزان اجباری نیست

وزیر آموزش و پرورش از بازگشایی محدود مدارس در هفته آینده (۲۷ اردیبهشت) خبر داد. حاجی میرزایی گفت : حضور دانش ‌آموزان اجبار نیست و تنها برای رفع مشکلات و سوالات از معلمان می‌توانند به مدرسه مراجعه کنند.

مهلت پرداخت جریمه مشمولان غایب

جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی گفت: افرادی که تا پایان فروردین ۹۸ درخواست معافیت قانون جریمه مشمولان غایب را ثبت کرده‌اند، تا پایان ۹۹ برای پرداخت مبلغ جریمه فرصت دارند.

ورود دلار به کانال ۱۶ هزار تومانی

دلار در صرافی‌های بانکی، دیروز (یکشنبه) با افزایش ۳۰۰ تومانی قیمت نسبت به روز معاملاتی گذشته به نرخ ۱۶ هزار و ۱۰۰ تومان به فروش رسید. قیمت دلار پس از مدت ها توقف در رقم ۱۵ هزار و ۶۰۰ تومان از اواخر هفته گذشته، روندی افزایشی یافت و وارد کانال ۱۶ هزار تومانی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مدیر طرح‌های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اعلامآغاز عملیات اجرایی بیمارستان‌ طبس و نهبندان

بیشتر

شنبه 2 تیر ماه بود که در روزنامه آوا مطلبی با عنوان «توقف روند تعطیلی

بیشتر

۴ کیلومتر دیگر از باند دوم محور بیرجند-قاین با اعتبار یک هزار و ۲۰۰ میلیارد

بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم

فرم گزارش اشکال در سایت