سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳

موافقت رهبر معظم انقلاب با آزادسازی سهام عدالت

موافقت رهبر معظم انقلاب با آزادسازی سهام عدالت

رهبر معظم انقلاب با صدور ابلاغیه‌ای ضمن موافقت با درخواست رئیس‌جمهور برای آزادسازی سهام عدالت مواردی را به عنوان امور لازم الرعایه در این واگذاری‌ها مورد تأکید قرار دادند و خاطرنشان کردند: دولت هر چه زودتر اقدامات مقتضی را به عمل آورد تا مردم سریعتر از منافع سهام خود بهره‌مند شوند.

محدودیت زمانی برای دریافت وام یک میلیونی برداشته شد

سخنگوی ستاد تسهیلات کرونا، طبق گفته‌ وزیر کار، بیان کرد: محدودیت ارسال کد ملی برای وام یک میلیونی کرونا از طریق پیامک برداشته شد و مادامی که کرونا ادامه دارد و خانواری باشد که کمک را دریافت نکرده باشد می‌تواند این تسهیلات را دریافت کند.

کنکور سراسری احتمالا هفته اول مرداد برگزار می‌شود

رئیس سازمان سنجش آموزش از برگزاری کنکور سراسری ۲۰ روز پس از پایان امتحانات نهایی دوره متوسطه و همچنین برگزاری آزمون‌های تحصیلات تکمیلی پس از ماه مبارک رمضان خبر داد. به گفته وی فعلاً تغییراتی در تاریخ آزمون‌ها صورت گرفته و آزمون دکتری از ۹ اسفند ۱۳۹۸ به ۹ خرداد ۱۳۹۹ و آزمون کارشناسی ارشد از ۲۹ فروردین به ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ منتقل شده است.

احتمال افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در خرداد

مدیرعامل تأمین اجتماعی در نشست همفکری و اخذ نظرات نمایندگان تشکل‌های بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان، اعلام کرد: به زودی پیشنهاد سازمان تأمین اجتماعی برای اعمال افزایش سنواتی حقوق بازنشستگان مستمری بگیر به هیئت دولت ارسال می‌شود. وی گفت: تلاش می‌کنیم افزایش حقوق امسال را طی ماه آینده اجرایی کنیم.

توصیه قالیباف برای منافع سهام عدالت

محمدباقر قالیباف منتخب مردم تهران در یازدهمین دوره مجلس در توئیتی اظهار کرد: بهره‌مندی مردم از منافع سهام عدالت به سرعت باید تحقق پیدا کند، اما در مدل آزادسازی باید سه ملاحظه رعایت شود: ۱ – مدیریت، دولتی نماند تا بخش خصوصی انگیزه خرید پیدا کند. 2 – رونق بازار سرمایه و قیمت سهام مراقبت شود. ۳ – ظرفیت نرم افزارهای بازار سرمایه و صدور کد معاملاتی در نظر گرفته شود.

دستور رئیسی به بازرسی کشور برای بررسی دستمزد ۹۹ کارگران

دبیرکل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران از دستور رئیس قوه قضائیه به بازرسی کل کشور برای بررسی ابعاد مزد سال ۹۹ خبر داد. پیش از این نماینده کارگران در شورای عالی کار صورتجلسه تعیین دستمزد سال ۹۹ را امضا نکرده و مدعی بوده اند این مبلغ امکان تامین معیشت کارگران را ندارد.

مردم می‌توانند برای مدیریت سهام عدالت خود تصمیم بگیرند

رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: مردم می‌توانند برای مدیریت سهام عدالت خود با ورود به سایت www.samanese.ir و وارد کردن کد ملی نسبت به مدیریت سهام شرکت‌های سرمایه پذیر سهام عدالت خود اعلام آمادگی کنند. وی ادامه داد: ما هم به تناسب، سهام مشمولین را به بورس اعلام می‌کنیم و سهام به نام خود مردم خواهد شد و متناسب با آن، مالکیت و مدیریت سهام برای خودشان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرواز چهارشنبه شرکت هواپیمایی ایران ایر در مسیر بیرجند – مشهد -بیرجند تا دوم آبان

بیشتر

گرد و غبار ناشی از کانون بحرانی فرسایش بادی در خراسان جنوبی سالانه ۸۳ میلیارد

بیشتر

رکورد مصرف برق روز در تابستان ۱۴۰۳یکبار دیگر در خراسان جنوبی شکسته شد. مدیر عامل

بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم

فرم گزارش اشکال در سایت