سیاسی

رئیس جمهور: قطعا آینده کشور درخشان است

رئیس جمهور در مراسم در مراسم تشییع ۱۵۰ شهید گمنام دفاع مقدس، گفت: بنده به کسانی که به هر دلیلی ناامید هستند بیان می‌کنم قطعا با کمک خون شهدا آینده کشور درخشان و امیدوار کننده خواهد بود.

زمینه انتقام از آمریکاییها را از دورن خانههایشان فراهم میکنیم

سردار قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:همه جا لازم نیست ما به صورت مباشر حضور داشته باشیم هر جا که لازم باشد زمینه انتقام از آمریکایی ها را از درون خانه های خودشان و با افرادی از کنار دست خودشان فراهم می‌کنیم بدون این که ما حضور داشته باشیم.   

شورای نگهبان دلایل رد صلاحیتم را منتشر کند 

اسحاق جهانگیری, معاون اول دولت سابق و کاندیدای ردصلاحیت شده انتخابات اخیر گفت: شورای نگهبان مرا در سال ۹۶ تایید کرد، چهار سال بعد مرا رد صلاحیت کرد. وی ادامه داد: این کارها به ضرر شورای نگهبان است. و در مصاحبه ای گفتم که هر دلیلی هست را منتشر کنید، الان هم می گویم.

تحریمهای ۸ سال گذشته واقعا فلج کننده بود

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گفت: تحریم ها و سو‌‌‍‌ء استفاده برخی از داخل نه بر انقلاب اسلامی خطری وارد نکرد بلکه به اهمیت انقلاب اسلامی افزود و ملت هم با انتخاب راه درست خود نشان می‌دهد که همواره در پشت سر نظام و انقلاب اسلامی هستند. حداد عادل در ادامه افزود: تحریم های ۸ سال گذشته واقعا فلج کننده بود.

 مردم دو سال بسازند و تحمل کنند تا تورم کاهش یابد    

رضوانی نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت:  در بودجه سال آینده دولت گفته ۱۰ درصد افزایش حقوق در نظر گرفته شده، ولی این افزایش پاسخ گوی تورم نیست، ولی باید برای منافع کشور یکی الی دو سال مشکلات موجود کشور  را تحمل کنیم تا مشکل تورم حل شود

نماینده مجلس: روحانی مقصر اتوبوسخوابی است

نماینده نیشابور در مجلس گفت: پدیده اتوبوس‌خوابی مربوط به امروز و دیروز نیست و ثمره تورم ۴۰ درصدی دولت روحانی است. ارکانی افزود:  روحانی نسبت به تأمین مسکن برای اقشار متوسط بی‌توجه بود و  پروژه دولت قبلی خود تحت عنوان پروژه مسکن مهر را هم ادامه نداد و در عمل اعتقادی به آن نشان نمی‌داد

عجیب است که بانیان وضع موجود از دولت طلبکار شدهاند

حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: نکته عجیب این است که یک عده که خودشان زمانی روی کار بودند ناکارآمدی ها را توجیه می کردند ولی الان طلبکار دولت جدید هستند که چرا در مدت زمان کم همه مشکلات را حل نکرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


چند وقت است که روزنامه ها را پر کرده اید از اهمیت مرز و اخباری

بیشتر

ایرنا – حذف مدارس کپری، خشت و گلی و کانکسی در خراسان جنوبی در مسیر

بیشتر

صندوق‌هایی خرد زنان در شهر‌ها و روستاها، بانوان را بر اساس مهارت شان گرد هم

بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


فرم

فرم گزارش اشکال در سایت