سیاسی

فرمانده کل ارتش: ایران اسلامی باج نخواهد داد

فرمانده کل ارتش با تاکید بر اینکه ایران اسلامی، سربلند و استوار ایستاده است و به احدی باج نخواهد داد، گفت: انقلاب اسلامی سرِ آن دارد که نظام سلطه را از اریکه قدرت به زیر بکشد. موسوی افزود:  سلطه‌گرانی که به خود دلخوشی می‌دادند که انقلاب به مرور کمرنگ شود، بروند برای دلخوشی خود راه دیگری پیدا کنند   

ایران با تهدیدکنندگان امنیتش هیچ تعارفی ندارد 

نائب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس دهم گفت: ما با کسانی که امنیت‌مان را تهدید کنند هیچ تعارفی نداریم و امنیت ایران از خاک هر کشوری تهدید شود، آن کشور مورد حمله موشکی قرار خواهد گرفت. داداشی افزود: امنیت ایران از خاک هر کشوری مورد تهدید واقع شود،‌ ایران خاک آن کشور را مورد حمله موشکی قرار می‌دهد و با صراحت نیز این موضوع را اعلام می‌کند.

کسی نمی خواهد افتضاح طرح صیانت را گردن بگیرد  

توانگر نماینده تهران در مجلس در توییتی نوشت :  روز گذشته بدون حضور رئیس مجلس، برخی اعضای شورای عالی فضای مجازی و دولتی ها بدون رای گیری صرفا گفته اند که طرح صیانت بهتر است در مجلس تصویب شود. انگار فقط خواسته اند از خودشان سلب مسئولیت کنند. کسی نمی خواهد افتضاح طرح صیانت را گردن بگیرد.

آینده دنیا در دست چین، روسیه و ایران است    

نیک‌بین نماینده مردم کاشمر در مجلس یازدهم گفت: آینده دنیا در دست سه کشور چین، روسیه و ایران است. چین ابرقدرت اقتصادی، روسیه ابرقدرت نظامی و ایران ابرقدرت علمی در دنیا خواهد شد و هر سه به هم نیاز خواهند داشت.

قالیباف پست و مقام را زمین بگذارد، تا دیگر گریه نکند

مهاجری فعال اصولگرا در واکنش به گفته رئیس مجلس مبنی بر روزی نیست که به خاطر وضع امروز مجلس گربه نکنم، گفت: شاید اگر برادر بزرگوارمان آقای قالیباف، قبول کند دوره‌اش تمام شده و کودک پست و مقام را زمین بگذارد، هم خودش دیگر گریه نکند، هم دیگران را گریان نبیند.

نازنین زاغری جاسوس انگلیسی آزاد شد

سردبیر سیاسی گاردین در توئیتر خود نوشت: مقامات رسمی اعلام کردند نازنین زاغری و انوشه آشوری آزاد شده‌اند. این دو تبعه ایرانی  انگلیسی به دلایل امنیتی در ایران محکوم بودند. در ازای آزادسازی زاغری ۵۳۰ میلیون دلار اموال بلوکه شده ایران نیز آزاد شد.

رابطه‌ با روسیه‌ برای‌ ما نفع‌ دارد، چرا نه‌ بگویم؟

 لیلاز،‌ کارشناس‌اقتصادی،گفت:‌اگر ایران‌ بتواند روی‌ پروژه‌ هسته‌ای‌ خودش‌ ایستادگی‌ کند و به‌ مقصودهای‌ ژئوپلتیکش‌ برسد.باید هم‌ اقتصاد نیرومند بشود و به‌ توان‌ نظامی‌ هم افزوده‌ بشود.می‌توانیم‌ ظرف‌ دو سه‌ سال‌ آینده‌ یکی‌ از جدی‌ترین‌ پنجره‌های تامین‌ کالاهای مورد نیاز روسیه‌ باشیم‌، چرا نه‌ بگوییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


رئیس کل دادگستری استان گفت: یکی از موضوعات مهم در پیشگیری از وقوع تصادفات، اجرایی

بیشتر

کاری- یکشنبه شب مراسم نکوداشت استاد غلامحسین یوسفی شاعر بیرجندی متخلص به ناقوس در سالن

بیشتر

کاری – فرمانده انتظامی استان جنوبی گفت: در درگیری مسلحانه مأموران یگان تکاوری۱۰۳”دهسلم” خراسان جنوبی

بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


فرم

فرم گزارش اشکال در سایت