سیاسی

دیگر نگرانی از بابت فروش نفت نداریم

رئیس جمهور در توئیتی نوشت: هر چند پیگیری برای رفع تحریم‌ها دستور کار جدی دولت است، اما تلاش برای خنثی‌سازی تحریم‌ها موکول به مذاکرات نشده است و در همین شرایط تحریم، فروش نفت ما به قدری افزایش داشته که دیگر نگرانی در این باره  نداریم.

کوثری: مردم را توجیه کنیم تجمع اعتراضی نمی‌کنند

 کوثری نماینده مجلس با بیان اینکه گاهی وت ها برای مصلحت کشور جراحی های بزرگی انجام می شود، گفت: اعتراض ها به افزایش قیمت بنزین به دلیل عملکرد بد دولت وقت بود و اگر بتوانیم مردم را توجیه کنیم، شاهد  تجمعات اعتراضی  مردم نخواهیم بود. 

سخنان رهبری این اطمینان را می‌دهد که مخالف مذاکره با آمریکا نیستند

فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: گفته‌های رهبری درباره مذاکره با دشمن این اطمینان را به دولت رئیسی می‌دهدکه با مذاکره با آمریکا مخالف نیستند. محمد هاشمی افزود: رهبری با امتیاز بیجا دادن و تسلیم شدن در برابر طرف مذاکره مخالفت هستند، اما با مذاکره و تبادل‌نظر مخالف نیستد

تحریم ها راه بازگشت پول به  کشور را بسته است

آصفری، عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: درآمد کشور از فروش نفت است و با پول فروش نفت باید مشکلات مردم را حل کنیم اما تحریم ها راه بازگشت پول به کشور را بسته است لذا در حوزه روابط خارجی باید با دنیا تعامل داشته و مشکلاتمان را در قالب مذاکره حل کنیم.

صوفی: اصلاح طلبان موجود آلوده به قدرت شدند

صوفی فعال سیاسی اصلاح طلب، گفت: با توجه به اینکه اصلاح طلبان امروز آلوده به قدرت هستند و بعد از به قدرت رسیدن اصلاح طلبی را فراموش می‌کنند نمی‌توانند نماینده خوبی برای اصلاح طلبی در کشور باشند. 

مرعشی: اشتباه تاریخی ما فاصله گرفتن از رهبری بود

 دبیرکل حزب کارگزاران گفت: یک اشتباه تاریخی داشتیم که از رهبری فاصله گرفتیم یا عده‌ای کوشیدند این فاصله را ایجاد کنند. مرعشی افزود: عقلای هر دو جناح باید دور رهبری حلقه بزنند و راه‌حل‌های کارشناسی برای برون‌رفت کشور از بحران‌ها را به ایشان ارائه دهند.

فرسایشی شدن مذاکرات به نفع ما نیست

نماینده تهران در مجلس گفت: ایران باید ضرب‌الاجل و زمان مشخصی برای طرف مقابل تعیین کند تا تضمین‌های خود برای رفع تحریم‌ها را ارائه دهد در غیر این صورت فرسایشی شدن مذاکرات به نفع ما نیست. شریعتی با بیان اینکه شرایط کشور رو به بهبود است، ادامه داد: اگر دائم اقتصاد خود به مذاکرات و برجام گره بزنیم، اشتباه قبل را تکرار کرده‌ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


چند وقت است که روزنامه ها را پر کرده اید از اهمیت مرز و اخباری

بیشتر

ایرنا – حذف مدارس کپری، خشت و گلی و کانکسی در خراسان جنوبی در مسیر

بیشتر

صندوق‌هایی خرد زنان در شهر‌ها و روستاها، بانوان را بر اساس مهارت شان گرد هم

بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


فرم

فرم گزارش اشکال در سایت