دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳

خبرهای سیاسی

توکلی: ضیافت‌های اشرافی منتخبان مجلس یازدهم شرم آور است

توکلی ، رئیس دیده‌بان شفافیت و عدالت در نامه‌ای از افشای اسامی گردانندگان ضیافت‌های اشرافی خبر داد. در این نامه آمده است: در ادوار اخیر مجلس برای تصرف مناصب قدرت در مجلس، نمایندگانی به ضیافت‌های اشرافی دعوت می‌شدند که میزبان یا میزبانان از نمایندگان جاه‌طلب گدای رأی بودند که ظاهراً در این دوره نیز تکرار می‌شود. بی‌شک این رفتار اموی در این دوره شرم‌آورتر است چون ادعای اصولگرایی هست و ملتی که این خانه را به عاریه به شما سپرده‌اند زندگی مشقت‌بارتری دارند.کارگروه سازمان دیده‌بان شفافیت و عدالت، مصمم است نام میزبانان ضیافت اشرافی را اعلام کند.

یک ذره دلم برای قدرت تنگ نشده است

رئیس دولت اصلاحات گفت : سه چهارسال پیش از سرخیرخواهی مساله آشتی ملی را مطرح کردم. من که هیچ نگاهی به قدرت ندارم و نخواهم داشت و یک ذره دلم برای قدرت تنگ نشده و فقط و فقط خدایم شاهد است برای این مملکت، برای نظام و مردم آنچه به نظرم خیر می آید، مطرح می کنم و گفتم آشتی ملی که مورد اعتراض هم قرار گرفت. معتقدم اگر این آشتی مورد قبول واقع شده بود شاید امروز بسیاری از مشکلات را نداشتیم. خاتمی خطاب به مجلس آتی افزود: می دانید بیش از نیمی از کسانی که حق رای داشتند پای صندوق نیامدند. الان خواهشم این است که خود را تنها نماینده کسانی که به شما رای دادند، ندانید و بیایید مطالبات آن بیش از ۵۰ درصدی که نیامدند را نمایندگی کنید.

استراتژی پنهان دولت ترامپ در جهت تحریک اردوغان برای مقابله با ایران

بلیز میز تال از اندیشکده هادسن گفت : بخش‌هایی از دولت آمریکا دو سال در حال کار بر روی طرحی هستند که این استراتژی ضمن انداختن توپ جنگ به زمین ایران از خطرات موجود برای واشنگتن هم می‌کاهد. این طرح چیزی نیست جز تحریک و حمایت از ترکیه برای مقابله با ایران به خصوص در شمال خاورمیانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرواز چهارشنبه شرکت هواپیمایی ایران ایر در مسیر بیرجند – مشهد -بیرجند تا دوم آبان

بیشتر

گرد و غبار ناشی از کانون بحرانی فرسایش بادی در خراسان جنوبی سالانه ۸۳ میلیارد

بیشتر

رکورد مصرف برق روز در تابستان ۱۴۰۳یکبار دیگر در خراسان جنوبی شکسته شد. مدیر عامل

بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم

فرم گزارش اشکال در سایت