یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳

تجهیز درمانی زیرکوه با 500 میلیون

استاندار گفت: ۵۰۰ میلیون تومان برای تامین تجهیزات درمانی شهرستان زیرکوه اختصاص می‌یابد. محمدصادق معتمدیان روز یکشنبه در نشست ویدئو کنفرانسی با اعضای ستاد کرونا شهرستان زیرکوه از زحمات پزشکان و پرستاران این شهرستان که در این روزها به علت شیوع بیماری کرونا در خط مقدم مبارزه هستند، تقدیر و تشکر کرد. وی با اشاره به اینکه شهرستان زیرکوه تنها شهرستان استان است که مشکل فضای فیزیکی بیمارستان دارد ،
تصریح کرد: طی هماهنگی‌های صورت گرفته با رئیس سازمان تامین اجتماعی کشور مشکل واگذاری بیمارستان به شبکه بهداشت و درمان شهرستان حل شده و این موضوع مراحل پایانی خود را طی می‌کند. استاندار با بیان اینکه پیگیری‌ها نتیجه داده و جلسات امیدبخشی برای احداث بیمارستان در شهرستان زیرکوه برگزار شده است افزود: با توجه به نیاز مبرم شهرستان در جلسه‌ای با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور موضوع توسعه زیرساخت‌های بهداشت و درمان به ویژه تسریع در روند احداث بیمارستان‌ زیرکوه مورد تاکید واقع شد. وی با اشاره به کمبود تجهیزات لازم در بیمارستان زیرکوه از رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان خواست هرچه سریعتر تجهیزات مورد نیاز حوزه بهداشت و درمان شهرستان را تامین کند.
معتمدیان در این جلسه آخرین اقدامات انجام شده برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در زیرکوه را هم جویا شد. این جلسه ویدئو کنفرانسی با حضور معاونان استاندار، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان، فرماندار و رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان زیرکوه برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مدیر طرح‌های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اعلامآغاز عملیات اجرایی بیمارستان‌ طبس و نهبندان

بیشتر

شنبه 2 تیر ماه بود که در روزنامه آوا مطلبی با عنوان «توقف روند تعطیلی

بیشتر

۴ کیلومتر دیگر از باند دوم محور بیرجند-قاین با اعتبار یک هزار و ۲۰۰ میلیارد

بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم

فرم گزارش اشکال در سایت