یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳

بازدید استراتژیک

استاندار در نوار شرقی مرز استان

بررسی زمینه ها و بستر اجرای یک طرح بزرگ منطقه ای تمرکز ویژه بر حوزه های مختلف را می طلبد. تکمیل زیرساخت های اجرای طرح ، منطقه انتخاب شده، کنترل مراحل مختلف در روند اجرا و نیازهای مردم ساکن در مناطق همجوار طرحی چون هاب شتر ضرورت دارد. استاندار به مرز رفت تا مشکلات و نیازها را شناسایی و زمینه را برای اجرای پرقدرت هاب منطقه ای شتر در استان تقویت کند. معتمدیان از شهر درح و روستاهای بیشه و هنگر واقع در منتهی الیه نوار شرقی مرز در شهرستان سربیشه بازدید کرد. او در این بازدید میدانی ضمن دیدار با اعضای شوراهای اسلامی و اهالی این روستاها، از نزدیک در جریان مشکلات موجود قرار گرفت. وی بعد از اطلاع از مشکلات موجود، دستور بررسی کارشناسی و رسیدگی به موارد مطرح شده را در حوزه فرمانداری و معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری ارائه کرد. استاندار خراسان جنوبی در ادامه این سفر از شهر درح و پروژه‌های شهرداری بازدید کرد.

دستور استاندار به شهرداری درح

وی در حضور اعضای شورای اسلامی و شهردار درح با گلایه از میزان پیشرفت فیزیکی پروژه‌های شهرداری علیرغم تامین اعتبار طی چند ماه گذشته به ویژه از محل سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور تاکید کرد: در فرصت باقیمانده می‌بایست این اعتبارات اختصاصی جذب و پروژه‌های تعریف شده به نتیجه برسند تا مردم از مزایای آن بهره‌مند شوند. معتمدیان در راستای توسعه و تغییر چهره شهر درح مواردی را مطرح کرد و از فرماندار سربیشه خواست برای هزینه‌کرد به موقع اعتبارات تخصیصی در پروژه‌های شهرداری درح، بر روند اجرای کار نظارت بیشتری داشته باشد.

کنترل روند اجرای هاب شتر

استاندار از روستای حیدرآباد شهرستان نهبندان نیز بازدید کرد. این بازدید با هدف بررسی وضعیت پیشرفت فیزیکی و روند اجرای پروژه هاب منطقه ای شتر صورت گرفت. معتمدیان در این سفر، وضعیت اجرای مرکز قرنطینه دام و کاشت ۴۰۰ هکتار خارشتر در مجاورت آن را مورد ارزیابی قرار داد. وی با حضور سرزده در روستای حیدرآباد در جمع دهیار، اعضای شورای اسلامی و مردم حیدرآباد در جریان مسایل و مشکلات این روستا هم قرار گرفت. استاندار در این دیدار، حیدرآباد را مرکز مهم جمعیتی و اقتصادی خواند و با اشاره به اینکه با تکمیل پروژه هاب منطقه‌ای شتر، این روستا با تردد بیشتری مواجه خواهد شد، برای رفع مشکلات مطرح شده دستورات لازم را به فرماندار نهبندان و مدیران مرتبط ارائه کرد – گروه خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مدیر طرح‌های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اعلامآغاز عملیات اجرایی بیمارستان‌ طبس و نهبندان

بیشتر

شنبه 2 تیر ماه بود که در روزنامه آوا مطلبی با عنوان «توقف روند تعطیلی

بیشتر

۴ کیلومتر دیگر از باند دوم محور بیرجند-قاین با اعتبار یک هزار و ۲۰۰ میلیارد

بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم

فرم گزارش اشکال در سایت