کویرتایر به عنوان الگو به صنعت کشور معرفی شود

مدیرعامل شرکت مدیریت سرمایه گذاری امید با بیان اینکه کویرتایر یک کارخانه پویا و زنده است گفت: کویرتایر می‌تواند به عنوان یک الگوی موفق در همه ابعاد یک بنگاه تولیدی و اقتصادی در کشور مطرح شود.به گزارش تسنیم حسین مدرس خیابانی در جمع مدیران کویرتایر با بیان اینکه کارکنان این کارخانه نگاهشان یک نگاه ملی است اظهار داشت: همه کشور باید این نگاه را الگو قرار دهند و بنده به این نگاه افتخار می‌کنم و دوست دارم این روحیه به تمام مدیران کشور تزریق شود. وی با تاکید براینکه کویرتایر امروز گوهر امید در شرق کشور است ادامه داد: تمام ابعاد توسعه و افزایش تولید در این شرکت دیده شده و بسیار محسوس است.
مدیرعامل شرکت مدیریت سرمایه گذاری امید با بیان اینکه افتخار ما این است جلوی واردات را بگیریم و تولید و ساخت محصولات در داخل کشور شکل بگیرد بیان کرد: تاکنون به واسطه تحریم‌ها در این زمینه کارهای خوبی شده است. مدرس خیابانی با اشاره به اینکه اولویت ما باید طرح‌های توسعه‌ای باشد افزود: مسیر توسعه در شرکت کویرتایر ایجاد شده و حداقل کاری که می‌توانیم بکنیم این است که مانع آن نشویم.
مدیرعامل شرکت مدیریت سرمایه گذاری امید تصریح کرد: نگاه مدیرعامل کویرتایر توسعه گرا است و راز پویایی این کارخانه نیز همین طرح‌های توسعه است.
وی با بیان اینکه شرکت امید باید نگاهش بلندمدت باشد گفت: کویرتایردر حال حاضر ۳۴ درصد اشتغال شهرستان بیرجند و ۱۶ درصد اشتغال استان را به خود اختصاص داده است و نگاه همگرایی بین شرکت امید و این کارخانه به خوبی احساس می‌شود.مدرس خیابانی یادآور شد: کویرتایر باید توسعه تکنولوژی و ساخت تجهیزات و ماشین آلات در داخل را به عنوان دو بال حرکتی مدنظر قرار دهد تا الگویی برای کل کشور باشد و استان خراسان جنوبی نیز می‌تواند به کویرتایر بیش از گذشته افتخار کند.
مدیرعامل شرکت مدیریت سرمایه گذاری امیدخاطرنشان کرد: هر زمان به تولید بها دادیم کشور توانست حرکت کند و هرموقع دنبال سود و دلالی بودیم به هیچ هدفی نرسیدیم.
وی تاکید کرد: شرکت سرمایه گذاری امید پشتیبان کویرتایر است و تلاش می‌کند تا این شرکت به اهداف توسعه‌ای خود برسد و باید طرح توسعه کویرتایر شتاب بگیرد.مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری امید ضمن موافقت با سرمایه‌گذاری برای اجرای طرح توسعه کویرتایر از مدیران این شرکت خواست تا با جدیت کار ساخت مراحل ساختمانی و سوله‌ها را آغاز کنند.
مدرس خیابانی افزود: با این سرمایه گذاری و اجرای طرح توسعه، زمینه اشتغال۷۰۰ نفر فراهم می‌شود و با افزایش دو برابری ظرفیت تولید، سالانه بیش از ۵۰ هزار تن لاستیک تمام رادیال سیمی ویژه خودروهای سنگین اعم از وانتی، باری و اتوبوسی در کویرتایر تولید خواهد شد.وی گفت: با توجه به رشد روزافزون هزینه ها و ظرفیت محدود کارخانه ادامه شرایط موجود برای کویرتایر مقرون به صرفه نیست.وی تصریح کرد: با تحقق این مهم کویرتایر به قطب تولید تایر در شرق کشور تبدیل می‌شود. در پایان از سیدرضا شمس آبادی و سیدعلی ضیاء تبار مدیران خلاق که با تلاش خود موجب خودکفایی کویرتایر در زمینه ساخت پرس پخت و ماشین آلات تولید تایر و طراحی و توسعه تکنولوژی را فراهم کرده‌اند قدردانی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


انعطاف پذیر باشید فراموش نکنید که این انسان های دارای ذهن باز هستند که کم

بیشتر

سلام به عنوان یک هم استانی که به خودم قول داده بودم همیشه مثبت فکر

بیشتر

ایرنا – «من را با معلولیتم باور کنید» جمله‌ای است که خبرنگار معلول بیرجندی با

بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


فرم

فرم گزارش اشکال در سایت