پیام شما شنبه 3 خرداد 1399

  • شورای شهر و شهردار محترم خواهشمند است در قبال پول هایی که به انحای مختلف از شهروندان می گیرید وظایف خود را نیز به خوبی انجام دهید باز مدتی که افغان ها با اجناس قاچاق در شهر و بازار جولان می دهند و به مردم و کسبه ضرر می رسانند و شما هیچ عکس العملی ندارید.
  • با سلام. از آموزش و پرورش استان به عنوان ولی دانش آموز تقاضا دارم ترتیبی دهند که در عید فطر و تا آخر هفته هیچ آزمونی برگزار نشود تا دانش آموزان و اولیای آنها از تعطیلات عید فطر بهره ای ببرند و دانش آموزان استرس امتحان نداشته باشند.
  • سلام خدمت استاندار پرتلاش جناب استاندار برای راه چهکند از راه شهرسازی پیگیر شدیم ولی میگن از بودجه خود استان هست که باید ساخته بشه یعنی دو سال بودجه نیومده که یک پل زده بشه و متصل بشه به بلوار پیامبر اعظم (ص) جناب استاندار خواهشا پیگیری کنین این پل هم مثل پل شوشود نشه که چند سال مونده بود توروخدا کاری کنین برای این مردم.
  • چرا مردم حاضرند پول دوا و دکتر بدهند ولی کرایه ندهند. حاضرند به بهانه های مختلف حق راننده ها را پایمال کنند چرا؟ مگر ما راننده ها گنج پیدا کردیم … آیا انسان نیستیم، تو این جامعه زندگی نمی کنیم کرایه ها افزایش می یابد نه تاکسیمتر، نه کیلومتر و نه افزایش قبول را دارند. چرا از ته دل حق مردم را نمی دهند حدودا برج دو 200 تا 300 هزار تومان به ازای هر سرویس پانصد تا هزار و پانصد برای خودشان تخفیف گرفتند چه طور می خواهند جواب بدهند.مسئولین محترم لطفا افزایش کرایه ها را رسانه ای کنید و با تیتر بزرگ روزنامه چاپ کنید بلکه باورکنند ما هم انسانیم. راننده آژانس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام همشهری عزیزی گفته بودند که منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی در گذشته طرح آماده

بیشتر

قاسمی- شمشیربازی در استان ما جزو  رشته های ورزشی پر مدال می باشد که شاید

بیشتر

ایرنا – معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند گفت:

بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *