اقتصادی – اجتماعی

نتایج قابل تامل یک نظر سنجی درباره تحلیل مردم از وضعیت کشور

نتایج یک نظرسنجی نشان می دهد که ۸/۷۰ درصد مردم مهمترین مشکل خود را مشکلات اقتصادی، گرانی و بیکاری عنوان کرده اند و ۲/۸ درصد نیز مفاسد اقتصادی دانسته اند.  همچنین در پاسخ به این سئوال که مهمترین عامل مشکلات اقتصادی چیست؟ ۳۶ درصد سوءمدیریت دولت ،  29.5 درصد رانت خواری و مفاسد و فساد مدیران،  26 درصد تحریم های خارجی و ۵.۸ درصد اقدامات مخالف دولت را عنوان کرده اند. همچنین ۹۰ درصد شرکت کنندگان در این نظرسنجی گفته اند  که امنیت برای ما مهم است. ۷.۴ درصد هم گفته اند که آزادی های اجتماعی برای ما مهم است.

نمکی: نگران خیز جدید کرونا هستیم

وزیر بهداشت با اشاره به اینگه به شدت نگران خیز جدید کرونا در کشور هستیم، گفت: فاز اول و دوم تست انسانی واکسن مشترک ایران و کوبا انجام شده و این واکسن در انستیتو پاستور ساخته خواهد شد. نمکی افزود: بر اساس آنچه از روند بیماری همان گونه که ارتفاع فاز سوم و موج سوم در کشورمان سهمگین بود، اگر ما گرفتار موج چهارم شویم با چالش‌های زیادی روبرو خواهیم شد.

«نه» به جاماندگان یارانه معیشتی

تلفیق ۲ مصوبه دولت و مجلس در حالی که قرار بود ۴۰ میلیون نفر را تحت پوشش یارانه معیشتی قرار دهد با کاهش ۶ میلیونی مشمولان و گرفتن حق اعتراض از آن‌ها اجرا می‌شود و به دلیل اصلاح آن برخی از افراد نیازمند از دریافت این کمک معیشتی بی نصیب ماندند.

قرار نبوده و نیست که واکسن ایرانی به تایید سازمان جهانی بهداشت برسد

رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت : قرار نبوده و نیست که واکسن ایرانی به تایید سازمان جهانی بهداشت برسد .  شهریاری افزود : کشور‌هایی که تزریق واکسن فایزر را شروع کردند، جیره‌خوار آمریکا هستند و ما فقط با کشور‌های مورد اعتمادمان مثل روسیه و چین همکاری می‌کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


چرا ما بیمه شدگان تامین اجتماعی که پنجاه درصد جمعیت کشور را شامل می شویم

بیشتر

اگر بخشی از هزینه های اجرای بازی های استانی و فرا استانی و نیز تمرین

بیشتر

استاندار خراسان جنوبی خواستار تخصیص  اعتبارات ویژه برای پروژه های روستایی و عشایری شد. استاندار

بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


فرم

فرم گزارش اشکال در سایت