نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


پنجشنبه 3 بهمن 1398
ش ی د س چ پ ج
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
27. جمادي‌الاول 1441
2020 Jan 23

 

 

 

مشاهده کامل خبر
راهکار ایمیدرو برای استفاده ازظرفیت مشاوران بومی      

مدیر عامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران با بیان اینکه برای اجرای پروژه‌های اکتشافی در خراسان جنوبی از توان مشاوران استان استفاده می‌کنیم گفت: ایمیدرو برای اجرای اکتشافات بیشتر در استان اعلام آمادگی کرده است. به گزارش تسنیم، جعفری صبح دیروز در بازدید از معادن استان خراسان جنوبی اظهار کرد: استفاده از توان و ظرفیت مشاورین استان در اولویت کار ماست.وی تأکید نمود: از آن جایی که مشاورینی که برای پروژه‌ها گزینش می‌شوند باید گرید مشخصی داشته باشند، بنابراین تا آن سطحی که امکان تطبیق وجود دارد از توان مشاوران داخلی استان استفاده خواهد شد.مدیر عامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران افزود: از آن جاکه امکان اجازه خورد کردن پروژه را نداریم می‌توانیم به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنیم که پروژه‌های بزرگ به شرکت‌های قوی سپرده شود و آنها برای اجرای کار از توان و ظرفیت مشاورین استان استفاده کنند.

پیشرفت 33 درصدی کارخانه  طلا

جعفری، هدف از سفرش به استان را  بررسی پروژه‌هایی عنوان کرد که قبلاً برای اجرا در دستور کار ایمیدرو قرار گرفته است وی تصریح کرد: یکی از این پروژه‌ها، کارخانه و معدن طلای هیرد بود که کار ها دراین کارخانه  در حال حاضر 33 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و سنگ شکن آن در این سفر افتتاح شده است.به گفته اوجلسات ایمیدرو با استاندار و مدیران صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی به طور مستمر ادامه دارد و این سفر نتیجه حضور استاندار در ایمیدرو است.


اکتشاف ذخایر ۵۵ درصداستان

مدیر اکتشافات سازمان توسعه و نوسازی معدنی ایران  هم گفت: ۵۵ درصد مساحت استان برای کشف ذخایر معدنی جدید مورد بررسی قرار گرفته است. اصغرزاده با اعلام این خبر اظهار کرد: نتیجه این بررسی‌ها به اکتشاف 110 پتانسیل جدید، صدور 12 پروانه فعالیت، 2 گواهی کشف و یک پروانه بهره‌برداری انجامیده است. مدیر اکتشافات سازمان توسعه و نوسازی معدنی ایران خاطر نشان کرد: تلاش ایمیدرو برای به نتیجه رساندن کار در بقیه پهنه همچنان ادامه دارد. وی ادامه داد: سازمان توسعه و نوسازی معدنی ایران در بحث اکتشاف تا این لحظه فعالیت‌های خوبی در استان داشته و اکنون نیز اعلام آمادگی کرده‌ایم که اگر استان پهنه‌های جدیدی معرفی کند و هیچ محدودیتی برای فعالیت نداریم.وی بیان کرد: مطمئنیم تمام این تلاش‌ها منجر به افزایش ظرفیت‌های معدنی، اشتغالزایی و در نهایت توسعه استان خواهد شد.


گروه خبری : اخبار استان
منبع :
آخرین ویرایش : 1398/10/23 -- 20:27:39
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 37

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا