نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


پنجشنبه 3 بهمن 1398
ش ی د س چ پ ج
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
27. جمادي‌الاول 1441
2020 Jan 23

 

 

 

مشاهده کامل خبر
پیام شما      

 روستای اطراف خضری دشت بیاض 

(اسفیان) لطفا  رسیدگی کنید برف اومده جادها بسته است.

یک شهروند

سلام روستای فخران از جمله نقاط کوهستانی و سردسیر استان است اما هنوز از نعمت گاز برخوردار نیست در حالی که حفاری ها انجام شده است. در این هوای سرد، مردم برای تأمین سوخت با مشکل مواجه هستند.

یک شهروند

روستاهای سورگ، دهمیر ‌و درسفید بخش مرکزی قاین کلیه خطوط تلفن قطع و راهها هم بسته شده خواهش مندیم رسیدگی شود.

یک شهروند

سلام چرا مسئولین دانشگاه علوم پزشکی با بیمه تکمیلی قرداد بسته که بیش از90 درصد پرسنل ناراضی هستند؟ فقط به یک مناقصه اکتفا نکنند؟ با تشکر فراوان ازبیمه قبلی. حداقل یک نظرسنجی برگزارکنند.

564...938

خبردردناک و غم انگیز حادثه سقوط هواپیمای اکراینی که خانواده هایی را داغدار نمود موجب ملال و تأثر همه ما شد. اما آنچه مسلم است در شرایط فوق العاده وغیر طبیعی آنهم درگیری با دشمن قداری مثل آمریکا هراتفاقی محتمل است. بالاخره قصد و تعمدی در ذهن نمیگنجد باشد.که شاهد چنین خطای محاسباتی نباشیم. انشاا...

011...915

اگر در این روز های بارانی یک نفر از مسئولین محترم شهرداری سری به کوچه خیابان طالقانی، طالقانی 9 مقابل دفتر نظام مهندسی کشاورزی بزنند، کوچه را با استخر آب  اشتباه  میگیرند.  فاصله محل جمع شدن آب باران تا جوی اصلی دو متر است. با اندک هزینه ای مشکل رفت و آمد مردم حل می شود. حالا کی تصمیم بگیرند خدا می داند و بس.

 640 ...915

سلام آوا جان با این گرونیا 2 هفته هست شیمی درمانی عروسم عقب افتاده برا 200 تومن. آیا مرکز نمیتونه تا پایان ماه بهشون مهلت پرداخت بده که مریضی پیشرفت نکنه و اعصابشون بهم نریزه؟ حالا رایگان پیشکش.  

896...915

سلام خدمت جناب آقای مهندس شهامت مدیرمحترم اداره راه وترابری لطفا جاده بالای بند دره را که محل عبور ماشینهای زیادی است آسفالت وایمن سازی نمایید.

357...915

سلام از شهرداری محترم درخواست داریم کوچه های اکبریه واقع در غفاری را از این بی نام ونشانی در بیاورند چندین بار به شهرداری منطقه وشهرداری مرکز مراجعه کردیم. برای نصب تابلوی کوچه ها قول مساعد دادند ولی اقدامی نشد علاوه بر مشکلات پستی، برای آدرس دادن نیز باید داخل کوچه وایستاده و با تلفن همراه آدرس بدهیم.

198...915

سلام گویا مدتی است شهرداری به پیام های مردم اهمیتی نمیده، تقاطع جماران و غفاری خصوصا صبح ها به شدت شلوغه و موقع دور زدن خودروها از تقاطع بلوار، با سرعت فوق العاده خودروهایی که از طرف میدان ولی عصر میان مواجه می شین که به شدت خطرناکه، این مسئله موقع ظهر و تعطیلی مدارس بیشتر به چشم میاد. نصب یک سرعتگیر قبل از این تقاطع ضمن اینکه پر هزینه نیست موجب ایمنی بیشتر می شود.

935...915

سلام  خدمت مدیریت محترم بحران استانداری، آقای میرجلیلی روستای نوغاب درمیان، بافاصله 18کیلومتر ازمرکزشهرستان پنج هزار نفر را درخود جای داده است. یعنی یک شهر در برابر بلایای طبیعی سیل زلزله آتش سوزی تاکنون هیچ تمهیداتی برای تجهیزات ایمنی اندیشیده نشده است درخواست ماشهروندان نوغاب درمیان ازحضرتعالی اینست موضوع راپیگیری کنید.

811...915

 با این وضع نامناسب خیابان های شهر که با اندک بارندگی همه جا پر از چاله های آب می شود بهتر همان که باران نیاد اینطوری مسئولان هم به زحمت نمی افتند تا چاله ها را پر کنند. 

یک شهروندباسلام خدمت فرماندارمحترم شهرستان درمیان جناب مهندس بشیری زاده حادثه خبرنمی کند پیشگیری بهتراز درمان است نوغاب درمیان ازتوابع بخش مرکزی جمعیت یک شهررا درخود جای داده است دربرابربلایای طبیعی سیل زلزله آتش سوزی محروم ازپایگاه امدادنجات تجهیزات اطفای حریق می باشد تمام شهروندان ساکن درنوغاب درمیان ازحضرتعالی درخواست داریم تمهیدات وتجهیزات ایمنی درروستای نوغاب تدبیری بیندیشید

468...915

س این دوسال اقایان باماچکارکه نکردنددلار سه تومانی راسیزده تومان کردندمارابنان خوردن محتاج کردندبازهم شعارارزونی می دند

494...915


گروه خبری : ویژه های روزنامه آوا
منبع :
آخرین ویرایش : 1398/10/22 -- 20:19:50
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 68

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا