نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


چهارشنبه 27 شهريور 1398
ش ی د س چ پ ج
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
18. محرم 1441
2019 Sep 18

 

 

 

مشاهده کامل خبر
اولویت سال 98 پرورش مربی ورزشی است      

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: سال 1398 در خراسان جنوبی سال مربی است و اگر مربیان خوب و مسئولیت پذیر پرورش دهیم، آنها جامعه مستعد و نهفته ما را پیدا می کنند.

به گزارش ایرنا، مهران سرپرست در مجمع عمومی انتخاب رئیس هیئت سه گانه استان افزود: این آمادگی را داریم تا در ادامه روند تخصیص اعتبارات ملی، حداقل 500 میلیون تومان در حوزه پرورش مربیان خود سرمایه گذاری کنیم.  وی اظهار کرد: باید سیاست خود را تغییر دهیم و سال آینده چند مسابقه بین المللی و ملی را در بیرجند برگزار می کنیم که این روند و شتابی که ایجاد شده است، حفظ می شود. مدیرکل ورزش و جوانان همچنین با بیان اینکه با فقر استمرار معرفی ورزشکاران مواجه هستیم، افزود: در خصوص سهم ما از ورزش ملی چه تعداد ورزشکار و چه فعال بودن بخش خصوصی در قالب باشگاه ها و دیگر حوزه ها غالب توجهات و رویکردها در توجیه این بود که به دلیل کمبود منابع مادی به ویژه مالی این کاستی ها رخ داده است. سرپرست گفت: بعدها با رجوع به ارقام و اتفاقاتی که در سال جاری رخ داد متوجه شدیم خیلی رابطه معناداری بین پایین بودن سطح امکانات مالی و توفیقات ورزش استان نیست و بیشتر مشکل به مدیریت بر می گردد.

وی اضافه کرد: خبرهای بسیار خوبی در سال 1398 از عملکرد ورزش در سال جاری منتشر خواهد شد و این اتفاقات بزرگ برای خیلی از افراد در مجموعه ورزش کشور و مقام عالی وزارت ورزش و جوانان و معاونان وزارتخانه باورپذیر نبود که این اقدامات بزرگ امسال در خراسان جنوبی رخ داده است.

142 پروژه فعال عمرانی در استان

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی به تشریح دستاوردهای این اداره کل در سال جاری پرداخت و افزود: در حوزه ایجاد امکانات و زیرساخت، توسعه محیط های حقوقی، توسعه نهادها و بسیاری مولفه های پشتیبانی و نظارتی که کارهای بزرگی انجام شد، شاید خیلی برای مخاطب عام جذابیت ندارد.

وی بیان کرد: اینکه امروز به مرز 40 میلیارد تومان اعتبار در 10 ماه اخیر می رسیم و 142 پروژه عمرانی فعال در خراسان جنوبی داریم که این تعداد پروژه در کشور بی نظیر است.

سرپرست گفت: با 30 درصد افزایش ورزشکاران سازمان یافته در کشور، استان نخست هستیم و از چهار استان برتر کشور در حوزه توسعه ورزش همگانی قرار داریم و توجه ویژه ما به شناخت استعدادهاست.

وی با بیان این که تفاهم نامه ای با بسیج ورزشکاران به زودی امضا می شود ، اضافه کرد: تفاهم نامه اصلی ما با اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی است که روی متن آن کار می کنیم و امیدواریم ابتدای سال 1398 یک تفاهم نامه کاربردی و پویا با یکدیگر داشته باشیم تا مبنای تنظیم برنامه های مدیریتی در آموزش و پرورش شهرستان ها باشد. 

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی بیان کرد: امروز هیئت های ورزشی ساختار تشکیلاتی خود را اصلاح کرده اند. سرپرست یادآور شد: از رسانه ها تقاضا داریم در حوزه توسعه مشارکت خیران به ورزش کار کرده و یادداشت و تحلیل نوشته و این تحلیل را به خیران بدهند که امروز اگر مدرسه ای می سازند، فعالیت ورزشی کمتر از آن نیست. به گفته وی بحث اساسی ما که از اکنون آن را شروع می کنیم آغاز المپیاد نخبگان ورزشی سال 1398 است که بحث مهمی بوده و در این راستا تفاهم نامه ای که با آموزش و پرورش امضا شود مبنای ما شناسایی و ارائه مشاوره عمومی و شناخت استعدادهای برتر است.

در این نشست سید امید حسینی از مجموع 14 رای ماخوذه با کسب 13 رای برای چهار سال سکاندار هیئت سه گانه استان شد.‌‌‌


گروه خبری : اخبار استان ، ایران و جهان
منبع :
آخرین ویرایش : 1397/12/18 -- 21:04:58
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 2317

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا