نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


جمعه 1 شهريور 1398
ش ی د س چ پ ج
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
21. ذي‌الحجه 1440
2019 Aug 23

 

 

 

مشاهده کامل خبر
پیام شما      

 از شهردار تشکر می کنم آقای جاوید، خدمات شما در شهر کاملا مشهود است انشاءا... همین گونه پیش بروید و کسی مانع از این عملکرد خوب شما نشود، هم آیلندهای بلوارها زیبا شدند و هم فضاهای سبزی که جدیدا ایجاد کردید اما هنوز با شهر زیبا فاصله داریم

ارسالی به تلگرام آوا

مدتی پیش شهرداری مهرشهر برای تخلیه جوی آب کوچه های مهرشهر اقدام کرد که جای تشکر دارد ولی بعضی از کوچه ها مثل بهجت 26 نیمه کاره رها شده جوی آب تا وسط کوچه تخلیه شده وهنگام بارندگی آب جلوی منازل جمع می شود.

465...915

 کسی منکر خدمات رسانی به روستاها بعد انقلاب نیست ولی این روند به هر حال با پیشرفت جوامع رخ می داد، کاش اکنون که به چهل سالگی انقلاب رسیدیم ، مسئولان زحمات پدران ما و امام خمینی (ره) را با کم کاری و منفعت طلبی بر باد ندهند و حال که بر مسند قدرت نشستند صادقانه به این مردم خدمت کنند، هنوز بسیاری از روستاها وضع زندگی مردم خوب نیست و در تامین معیشت مشکل دارند، هنوز کودکانی هستند که آرزوهای بزرگشان اندازه کوچکترین آرزوی یک کودک شهری نمی شود. مسئولان حالا که چهل سال از انقلاب گذشته نشان دهید وامدار خون شهدای انقلاب و تمام کسانی هستید که رفتند تا این مردم در آسایش زندگی کنند.

ارسالی به تلگرام آوا

نمی دونم این بارش ها به خاطر بارورسازی ابرهاست یا لطف خدا شامل حالمون شده به هر حال بهتره از این فرصت استفاده بشه و جلوی روان آب هایی که به دشت ها می روندو هیچ استفاده ای نمی شود گرفته و پشت سد یا بندی ذخیره شوند ، در استان طی این یک سال اخیر طرح های آبخیزداری خوبی اجرا شده از مسئولان خواهش می کنم بیش از پیش برای اجرای این طرح ها همت کنند. همچنین پیشنهاد می کنم دستگاه هایی که  مستقیم وظیفه ای در این باره ندارند نیز جلو بیانید و کمر همت ببندند و جهادی کار کنند به هر طریقی که امکانش هست تا از این ظرفیت و نعمت خدا به گونه ای استفاده کنیم که مشکل کم آبی استان تا حد کمی بر طرف شود.

ارسالی به تلگرام آوا

ما اهالی روستای شیرگ و باغستان از توابع بخش مرکزی شهرستان سربیشه مدتهاست دچارکمبود آب آشامیدنی هستیم به دلیل خشکسالی. می خواستم از این طریق ازدست اندرکاران آبرسانی سیار شهرستان سربیشه که باتمام کمبودها نسبت به آبرسانی سیار به روستای ماتلاش می کنندتشکر و قدردانی کنم  

036...915

شهردار جهادی بیرجند هنوز وقت اون نرسیده که ساکنان حاشیه نشین شهر بر سفره مدیریت و افق دید متفاوت جناب عالی متنعم شوند و فکری بحال ساکنان سراب نمایید؟ تو این15سال اخیر سراب هیچ گونه نفعی ازحضورشهرداران مختلف نبرده وهیچ پارکی،کتابخانه ای وهیچ خدمتی ازمدیران دریافت نکرده.

268...915

رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی مراکز بهداشتی شما در بیرجند گاهی ساده ترین ملزوماتشان را ندارند. مثل دستمال کاغذی یا لیوان یکبار مصرف و گاها مکمل ها. می پرسیم می گویند انبار ندارد. این با صحبت های اخیر شما تناقض دارد.

673...910


گروه خبری : ویژه های روزنامه آوا
منبع :
آخرین ویرایش : 1397/11/16 -- 19:25:59
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 116

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا