نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


چهارشنبه 26 تير 1398
ش ی د س چ پ ج
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
14. ذي‌القعده 1440
2019 Jul 17

 

 

 

مشاهده کامل خبر
خراسان جنوبی رتبه نخست پروژه های خیّرساز ورزشی      

 مدیرکل ورزش و جوانان گفت: این استان به دلیل غنای فرهنگی رتبه نخست پروژه های خیرساز ورزشی با تعداد 62 پروژه را در کشور دارد. به گزارش ایرنا سرپرست روز چهارشنبه در نشست تخصصی دفاتر فنی و نظارت بر طرح ها و اماکن ورزشی حوزه شرق کشور افزود: این تعداد پروژه ورزشی خیرساز در استانی مانند خراسان جنوبی با این سطح از توان اقتصادی نشان از درایت و بزرگواری مردم و خیران دارد. وی گفت: بهمن ماه امسال با حضور قائم مقام وزیر ورزش و جوانان همایش تجلیل از خیران ورزش یار کشور در بیرجند برگزار می شود. وی اظهار کرد: اکنون هیچ پروژه راکد ورزشی از محل اعتبارات ملی و استانی در خراسان جنوبی نداریم و 22 پروژه افتتاحی و کلنگ زنی را هم برای دهه فجر آماده کرده ایم. 

سرپرست دفتر نظارت فنی بر اماکن ورزشی وزارت ورزش و جوانان نیز گفت: در هشت سال اخیر مشکلات زیادی در ساخت و ساز پروژه های عمرانی اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی وجود داشته و مباحث فنی همکاران را با مشکلاتی مواجه کرد که با حمایت و هدایت دفتر فنی استانداری خراسان جنوبی و سازمان برنامه و بودجه مشکل رفع شده و امروز آرامش و امنیت فکری به دفتر فنی استان بازگشته و همه پرونده ها در این خصوص بسته شده است. زورقی تصریح کرد: یکی از اهداف برگزاری این جلسات استفاده از تجربیات مشترک است و بیشتر مشکلاتی که منجر به تخلفات اداری و ایجاد پرونده هایی در دیوان محاسبات و سازمان بازرسی کل کشور شده را برای همکاران در این جلسات بیان کرده و از تجربیات همکاران استفاده می کنیم.

 

ارتقای کیفی پروژه های ورزشی

ضروری است

مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری نیز در این جلسه گفت: توجه به ارتقای کیفی پروژه های عمرانی ورزشی ضروری است چون اهمیت ساختمان های ورزشی با دیگر ساختمان ها به لحاظ نوع استفاده و میزان بهره برداری مردم متفاوت است. فرهادی بیان کرد: متولی ساخت و ساز در کشور وزارت راه و شهرسازی است و همه ساخت و سازها باید از طریق این مجموعه انجام شود. وی افزود: به دلیل مشکلاتی که سال های قبل در این خصوص ایجاد شد، دیگر دستگاه های اجرایی هم مجبور شدند با وجود اینکه دفاتر فنی قوی نداشتند به این عرصه ورود کنند که این اقدام هم مثبت بود و هم آسیب هایی را دربر داشت که مسئولان وزارت ورزش و جوانان باید به تقویت چارت سازمانی در حوزه فنی توجه کنند. به گفته وی 12 درصد اعتبارات کشور به شکل اعتبار استانی توزیع می شود و بقیه اعتبارات ملی است که مسئولان اداره کل ورزش و جوانان استان پیگیری کنند سهم ورزش و جوانان از دیگر اعتبارات که در کشور توزیع می شود افزایش یابد و باید از ظرفیت پروژه های ملی بهتر استفاده کرد.


گروه خبری : اخبار استان ، ایران و جهان
منبع :
آخرین ویرایش : 1397/10/19 -- 20:26:38
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 118

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا