نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


چهارشنبه 26 تير 1398
ش ی د س چ پ ج
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
14. ذي‌القعده 1440
2019 Jul 17

 

 

 

مشاهده کامل خبر
بخاری‌ گازی از مدارس غیردولتی حذف می‌شود      

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی از بازرسی سیستم گرمایشی یکهزار و ۹۶۰ مدرسه استان خبر داد و گفت: مدارس دولتی از بخاری چکه‌ای استفاده نکرده‌اند و تا دو ماه آینده نیز استفاده از بخاری گازی در مدارس غیردولتی استان حذف می‌شود. به گزارش تسنیم، بیکی دیروز در کارگروه استانداردسازی و ارتقای کیفیت کالا و خدمات استان اظهارکرد: در راستای تأکید استاندار برای بازرسی دقیق از سیستم گرمایشی مدارس استان در بازدیدهای به عمل آمده در مدارس اقدامات خوبی برای تأمین ایمنی انجام شده است.وی گفت: در این مدت از یکهزار و 960 مدرسه استان بازرسی انجام شد که در مدارس دولتی وضع حادی مشاهده نشد و بخاری چکه‌ای وجود نداشت. وی گفت: مدارس غیرانتفاعی و پیش‌دبستانی‌های غیردولتی استان نیز از سیستم بخاری گازی استفاده می‌کنند و با توجه به ممنوعیت نصب وسایل گازسوز گرمایشی طبق مبحث قانون 17 استفاده از بخاری‌های گازی در مدارس و مهدهای کودک‌ ممنوع است. بیکی افزود: در این راستا مقرر شد بخاری‌های گازی از مدارس غیردولتی حدف شوند که در جریان بازدیدها 103 مدرسه غیرانتفاعی و غیردولتی استان از وسایل گرمایشی گازی استفاده می کردند که در مهلت دو ماه باید برای حذف وسایل گازسوز اقدام شود.

 

نظارت بر ایمنی فضاهای عمومی 

در دستور کار آتش‌نشانی قرار گرفت

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار هم  گفت: آتش نشانی موظف است زیرساخت‌های فضاهای عمومی و ورزشی، تجاری، مجتمع‌های تولیدی و بازار را از نظر ایمنی و استاندارد بررسی کند. علوی‌مقدم اظهارکرد: موظف هستیم بازدیدهای نظام مهندسی بر اساس استانداردهای موجود و مبحث 22 انجام شود. وی گفت: برای بازدید از آسانسورهای شهر در وهله نخست نیاز به نامه دادستانی نیست چون مردم استان با توجه به شناختی که دارند نسبت به ایمنی آسانسورها و نظارت ناظران آگاهی دارند و مانع این موضوع نمی‌شوند. وی با بیان اینکه نظام مهندسی نیز باید پاسخگو باشد و در کنار استاندارد باید بازرسی‌های لازم را از آسانسورها  انجام دهد، افزود: دلیل گرفتار شدن مردم در آسانسور این است که نظارت کافی و درست انجام نمی‌شود. علوی‌مقدم تصریح کرد: نصب سیستم ال پی جی (گاز مایع) بر روی خودروها مثل این است که خودرو با یک بمب ساعتی در شهر حرکت کند و هر ثانیه انتظار انفجار آن می‌رود همان طور که در هفته‌ اخیر سبب فوت یک نفر و خسارت مالی شد.

وی خاطرنشان کرد: این موضوع در استان باید پیگیری و نظارت بیشتر بر خودروهایی که سیستم ال پی جی نصب دارند ، انجام گیرد چرا که جان و مال مردم در خطر است.


گروه خبری : اخبار استان
منبع :
آخرین ویرایش : 1397/10/18 -- 19:11:18
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 366

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا