نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


شنبه 31 فروردين 1398
ش ی د س چ پ ج
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
14. شعبان 1440
2019 Apr 20

 

 

 

مشاهده کامل خبر
بخش خصوصی هیچ حمایتی از ورزش استان نمی کند      

سربازی- مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی در جلسه شورای ورزش فردوس از عدم حمایت بخش خصوصی از ورزش استان انتقاد و گفت: جزو معدود استان هایی هستیم که چیزی به نام حمایت بخش خصوصی از ورزش نداریم. مهران سرپرست از دستگاه های دولتی و به خصوص شهرداری ها خواست با تشکیل و حمایت از تیم های ورزشی زمینه پویایی رشته های گوناگون ورزشی را در استان فراهم آورند.

وی از اختصاص 120 میلیون تومان اعتبار به هیئت های ورزشی شهرستان فردوس در سال گذشته خبر داد و افزود: در بخش توزیع اعتبارات سهمیه هیئت های ورزشی شهرستان ها مستقیم به آنها داده خواهد شد و برای تجهیز خانه های ورزش روستایی و فعال سازی هیئت ورزش های همگانی پیش بینی هایی کرده ایم.

سرپرست همچنین در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان فردوس سیل مهاجرت جوانان از استان را زیاد دانست و گفت: امروز نسبت به گذشته جوانان به مراتب مطالبه گرتر شده اند و بالا رفتن آگاهی آنان در بسیاری از زمینه ها موجب شده، مسئولان عقب بمانند.

وی از دستگاه های اجرایی خواست در 7 حوزه تخصصی جوانان که هر کدام کمیته تخصصی دارد، ورود پیدا کرده و با شرکت فعال در جلسات ساماندهی امور جوانان و همگرایی لازم با یکدیگر، نگاه ویژه ای به مشکلات این قشر جامعه داشته باشند.

وی جمعیت جوان شهرستان فردوس را 11 هزار نفر اعلام و اضافه کرد: توزیع اعتبارات این بخش براساس میزان جمعیت جوان هر شهرستان است و انتظار داریم علیرغم تمام محدودیت ها، دستگاه های مرتبط با جوانان با همگرایی برنامه ها را به پیش ببرند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان خاطرنشان کرد: تدوین سند توسعه در بخش جوانان به تفکیک هر شهرستان در حال انجام است که 7 حوزه تخصصی جوانان نیز در آن لحاظ شده است.

فرماندار فردوس نیز در این جلسه از اینکه بخش خصوصی در بخش ورزش فقط به شهرهای بزرگ توجه دارد انتقاد و گفت: شهرهای کوچکی مانند فردوس مشکلات زیادی دارد که به عنوان مثال تنها سینمای شهر ما بیش از 50 سال از ساخت آن می گذرد و فرسوده شده است.

مهدی ابراهیمی، بر مدیریت امور جوانان و ورزش به خود جوانان تاکید و اضافه کرد: باید برای موفقیت در این خصوص برنامه ریزی ها از پایین به بالا باشد.

وی تصریح کرد: امروز ورزش برای جوان ما پولی شده که باید این سیاست تغییر کند و حتی دولت برای شهرهای کوچک در امر ورزش سوبسید نیز بدهد

در این جلسه از زحمات یک ساله افشین احسانی مقدم رئیس قبلی اداره ورزش و جوانان فردوس تقدیر و سید رضا صادقی به عنوان رئیس جدید این اداره معرفی شد.


گروه خبری : ویژه های روزنامه آوا
منبع :
آخرین ویرایش : 1397/08/15 -- 07:24:02
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 459

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا