نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


پنجشنبه 5 ارديبهشت 1398
ش ی د س چ پ ج
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
19. شعبان 1440
2019 Apr 25

 

 

 

مشاهده کامل خبر
تبدیل میدان ابوذر به میدان مرکزی اجتماعات شهر اقدام ارزشمندی از سوی شهرداری است      

نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی گفت: پیشنهاد شهردار بیرجند در خصوص اختصاص میدان ابوذر به مرکز تجمع شهروندان در مراسم و مناسبت های خاص فرهنگی، مذهبی و ملی از شاخصه های حسن نیت، تجربه و تخصص مهندس جاوید است. 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بیرجند، آیت ا... سید علیرضا عبادی در دیدار شهردار، اعضای شواری اسلامی شهر و مدیران شهرداری بیرجند اظهار کرد: اختصاص میدانی در مرکز شهر به محل تجمع مردم در مراسم فرهنگی، مذهبی و ملی خدمت ارزشمندی است که به یادگار خواهد ماند. وی این پیشنهاد شهردار بیرجند را بشارتی برای مردم دانست و افزود: مطالعه بر روی این طرح در راستای ایجاد مکانی جهت بهره برداری در تمام مناسبت ها و ایام سال به عنوان محل تجمع شهروندان بسیار ضروری می باشد. نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه انتخاب مهندس جاوید شهردار بیرجند توسط شورای اسلامی شهر که شهرداری بسیار مجرب و متعهد می باشد قدم بزرگی است، گفت: شهردار بیرجند به دور از هرگونه سر و صدا و تبلیغات، اقدامات چشمگیری در راستای ارائه خدمات به شهروندان انجام داده و در واقع تبلیغات مهندس جاوید، عمل ایشان است. وی در ادامه با اشاره به این نکته که خدمت بی منت، اصل نظام مقدس جمهوری اسلامی است، تصریح کرد: اولویت مسئولان می بایست بر انجام امور مردم و در راستای شادی ایشان باشد، باید کمبودهای شهروندان شناسایی و در جهت رفع آن ها اقدام نمود. شهردار بیرجند نیز در این دیدار اظهار کرد: امسال روزهای تاسوعا و عاشورا در جمع مردم متدین و متعهد بیرجند بودم، شور زاید الوصف و دغدغه و سرگردانی هیئت های مذهبی و شهروندان، زمینه ساز پیشنهاد محلی با ظرفیت بالا جهت مراسم فرهنگی، مذهبی و ملی به شورای اسلامی شهر توسط اینجانب گردید که در همین راستا میدان ابوذر به عنوان میدان مرکزی بیرجند با وسعت حدود 6 هکتار پیشنهاد شد. مهندس محمد علی جاوید با اشاره به تصویب این طرح در شورای اسلامی شهر بیرجند ادامه داد: در همین راستا تهیه طرح میدان اجتماع در ابوذر، در دستور کار شهرداری قرار گرفته که در آینده به عنوان مرکز تجمعات فرهنگی، مذهبی و ملی به عنوان نماد این شهر بهره برداری شده و مورد استفاده شهروندان قرار خواهد گرفت. 

در پایان این دیدار گزارشی توسط مهندس محمد رضا قلاسی مود، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری در خصوص اقدامات این سازمان ارائه گردید.

مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری  بیرجند


گروه خبری : اخبار استان ، ایران و جهان
منبع :
آخرین ویرایش : 1397/08/06 -- 19:10:14
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 1241

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا