نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


چهارشنبه 5 تير 1398
ش ی د س چ پ ج
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
22. شوال 1440
2019 Jun 26

 

 

 

مشاهده کامل خبر
ارائه خدمات تست ورزش، اکوی قلب، هولتر فشار خون، هولتر نوار قلب      

جواد رضایی - به مناسبت روز جهانی قلب، مراسم افتتاح کلینیک قلب و عروق و پایگاه توسعه تحقیقات بالینی با حضور رئیس بیمارستان رازی، رییس مرکز تحقیقات قلب و عروق دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در بیمارستان رازی برگزار شد.

رئیس بیمارستان رازی بیان کرد: سال گذشته در راستای اهداف مجموعه علوم پزشکی، فعالیت ها بر ایجاد  کلینیک  قلب  در مرکز استان، تمرکز پیدا کرد و با توجه به عدم پاسخگویی یک بخش قلب در بیمارستان و نیاز به تکمیل زنجیره درمان، این مرکز ایجاد شده است و از تمام همکاران در بخش قلب خواسته شده که همه روزه فعال باشند تا مردم بتوانند در شیفت صبح از خدمات این مرکز  استفاده کنند. سید مرتضی وجدان ادامه داد: در این درمانگاه خدماتی مانند تست ورزش، اکوی قلب، هولتر فشار خون، هولتر نوار قلب و همچنین خدمات سرپایی به بیماران ارائه می شود. وی با ابراز خرسندی از افتتاح کلینیک قلب و عروق اظهار کرد: امیدواریم این مجموعه در مسیر پیشرفت و توسعه قرار بگیرد و به عنوان شاخص ترین کلینیک قلب و عروق در استان محسوب شود.

در ارائه خدمات بهتر به بیماران، آموزش حرف اول را می زند

رئیس بیمارستان رازی همچنین با بیان اینکه برای ارائه خدمات بهتر به بیماران در همه حوزه ها آموزش حرف اول را می زند و تحقیقات کاربردی در کنار خدمات درمانی باعث بالا رفتن کیفیت درمان شده که به سود مردم می باشد، ایجاد پایگاه توسعه تحقیقات بالینی به همت معاونت پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی را بسیار حائز اهمیت دانست و از زحمات معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی در امر آموزش تشکر کرد. سید مرتضی وجدان همچنین با قدردانی از همکاری مدیریت بانک رفاه، افزود: از ابتدای ساخت این مرکز شاهد همکاری موثر بانک رفاه در زمینه های گوناگون بوده ایم که همکاری در ایجاد بخش اکسیژن ساز و آشپزخانه بیمارستان از این موارد 

می باشد که امیدواریم این روند همکاری ادامه پیدا کند و بتوانیم در مسیر خدمت به مردم بهترین عملکرد را ارائه دهیم.

تمام مراحل درمان در مرکز قلب و عروق به صورت مستقیم توسط متخصص انجام می گیرد

رئیس مرکز تحقیقات قلب و عروق دانشگاه علوم پزشکی بیرجند نیز با اشاره به 7 مهر روز جهانی قلب بیان کرد: با توجه به شعار امسال «یک قول ساده ... برای قلب من، قلب تو، تمام قلب های ما» قولی از افراد گرفته می شود تا با تغذیه سالم، فعالیت بیش تر و ترک سیگار به حفظ سلامت قلب خود کمک کنند. طوبی کاظمی با اشاره به اینکه تمام مراحل درمان در مرکز قلب و عروق به صورت مستقیم توسط متخصص انجام می گیرد این موضوع را در کشور کم نظیر دانست و ادامه داد: پیشگیری مهم ترین مولفه در مقابله با بیماری هاست که از ابتدای انتقال بخش قلب به بیمارستان رازی در این زمینه نیز فعالیت های موثری صورت گرفته است. وی با بیان اینکه یکی از موضوعات مهم، بازه زمانی مراجعه بیماران قلبی به مرکز درمانی است که برای حفظ جان بیماران باید کاهش پیدا کند، افزود: برای کاهش این زمان و با توجه به اینکه تمام خدمات در این مرکز به بیماران قلبی داده می شود، بیماران قلبی باید از مراجعه به بیمارستان های دیگر خودداری کنند. رئیس مرکز تحقیقات قلب و عروق دانشگاه علوم پزشکی بیرجند همچنین پایگاه توسعه تحقیقات بالینی را فرصتی برای تحقیق و پژوهش دانست و افزود: این مرکز شرایط کار تحقیقاتی را برای همکاران بالینی فراهم می کند و در ارائه خدمات به بیماران بسیار موثر خواهد بود.  


گروه خبری : اخبار استان ، ایران و جهان
منبع :
آخرین ویرایش : 1397/07/09 -- 19:33:05
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 133

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا