نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


سه شنبه 6 فروردين 1398
ش ی د س چ پ ج
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
19. رجب 1440
2019 Mar 26

 

 

 

مشاهده کامل خبر
پیام شما      

باسلام؛ گلایه ی ما از مسوولین این است که ؛  بنده فرزند شهید یک ارتشی هستم؛ شما  ١ بار جویای حال این خانواده نشدید، وآقای استاندار و استانداران قبل شما نیز جز جناب مرتضوی احوال پرس این خانواده نشدید ؛ و این را خطاب به مسوولین ارتش می گوییم ؛ بازدید از بهزیستی واجب تر بود یا خانواده شهدای ارتش! که هم رده ی خودتان بوده اند، پدر بنده در لشکر ٩٢ زرهی خوزستان به عنوان معاونت فرماندهی تیپ ٢ زرهی اهواز مشغول به خدمت بودند که در اوایل جنگ به شهادت می رسند؛ باور کنید این رسم از دلجویی از خانواده شهدا علی الخصوص شهدای ارتش نیست؛ حالا اگر این شهید در سپاه مشغول بودند و شهید می شدند بسیار امکانات قابل توجهی نسبت به ارتش می داشتند؛ البته ناگفته نماند اجر شهادت در درگاه الهیست و پاداش شهادت بالاتر از این حرف هاست؛ اما این رسم برخورد و در شان خانواده ی یک شهید نیست؛ ای کاش به فرموده ی رهبری که در دیدار با فرماندهان سپاه فرمودند: (به خانواده های شهدا رسیدگی کنید، رسیدگی هم مهمترینش و بهترین عبارت است از تلطف و احوالپرسی و خبرگیری از خانواده های شهدا) به این فرموده عمل می کردید؛ نه تنها ارتش بلکه آقای استاندار و مدیران بنیاد شهید بدانید که شهدا از شما نخواهند گذشت؛ آقای استاندار: به عمل کاربرآید به سخندانی نیست. 

ارسالی به تلگرام آوا

از سرمقاله زیبای آقای هرم پور تشکر می کنم مثل همیشه هوشمندانه از پشت صحنه هایی خبر دادند که چند سال است در سایه غفلت مردم و مسئولان در حال انجام است. آقایانی که از مناطق دیگر هدایت می شوند بدانند که کم کاری و سوء مدیریت آن ها باعث محرومیت استان است وگرنه چطور شد که تمام استان های جدید از سال 76 به این طرف مانند گلستان، اردبیل، قزوین و ... حتی خراسان شمال پیشرفتشان خوب بود پس اگر ضعفی است در عملکرد شماست بهتر است خودتان را اصلاح یا اگر توان مدیریت نداریم به شهرهای خودتان برگردید و کار را به اهلش واگذارید.

617...915

در رابطه با اظهار نظرهای اخیر در همایش توسعه شرق توسط یک مسئول استانی و یک استاد دانشگاه به عرض مبارک می رسانم در تصمیمات استان علاوه بر نظر کارشناسان جغرافیا به مولفه هایی چون مسائل امنیتی، مدیریتی، اقتصادی و فرهنگی هم توجه می شود. بنابراین بهتر است دارندگان یک نوع مدرک تحصیلی یا تخصص تنها به قاضی نروند. استان خراسان جنوبی در گذشته قبل از استان شدن مطمئنا روزهای تاریک تر و سیاه تری داشته است و ده ها دلیل کارشناسی روشن برای تشکیل استان وجود داشته و مطمئنا مسئولان دولت و مجلس درکشان می رسیده است که استان های جدید را تشکیل داده اند.

203...915

سلام از استاندار محترم تقاضامندیم با توجه به مراسم روز برات و تعطیلی چهارشنبه  12 اردیبهشت(نیمه شعبان) روز پنجشنبه 13 اردیبهشت را نیز تعطیل کنند تا مردم در این ایام روی به سفرهای درون استانی و روستاهایشان بیاورند. با تشکر

384...915

با سلام، چرا شهرداری، سطل زباله برای کوچه های خیابان کارگران، با آن تراکم جمعیت، خصوصا فرعی های آن، تعبیه نمی کند؟مثلا با آنکه کوچه کارگران 18و19 به خیابان تبدیل شده سر هر فرعی هر روز صبح با انباشته شدن فراوان آشغال روبرو هستیم که علاوه بر مشکلات بهداشتی چهره یک خیابان را بسیار بد نشان می دهد. ضمنا الباقی کوچه های کارگران مشابه این خیابان می باشد!؟ همچنین چرا برای روشنایی پارک واقع در کارگران 26 اقدامی نمی شود؟شبها بسیار تاریک و وحشتناک می باشد.

045...915

سلام آوا، از آقای هرم پور بابت سرمقاله ای که نوشتند تشکر می کنم، وقتی مدیران مناطق دیگر را با کمپرسی می آورند این جا و مدیران لایق خودمان را به مشهد و تهران می فرستند ، معلوم است که وضع استان این گونه می شود. اگر کار بلدید نیروهای خودمان را نگه دارید و از آن ها استفاده کنید. بارها صاحب نظران بومی خودمان برای آب های روان پیشنهاد دادند، ولی هیچ کاری نکردید.

ارسالی به تلگرام آوا


آوا صفحه طنز دوشنبه هایتان واقعا جالب است. هر از گاهی  بین مطالب سیاسی و اجتماعی بی سروته که آقایان مسئول بیان می کنند خواندن قدری مطلب طنز روحیه آدم را عوض می کند. مخصوصا مطلب طنز آقای قوسی که یک جوان همشهری را به زیبایی و با لطافت هر چه تمام تر توصیف کرده بودند.

ارسالی به تلگرام آوا

باگذشت سه سال از پرداخت اقساط, ساختمان های مسکن مهر11بیرجند فاقد آسانسور، سیستم آتش نشانی و اطفاء حریق بوده و آسفالت وحصارکشی انجام نشده،پایانکار هم گرفته نشده و سیم کشی معیوب می باشد، کسی هست پیگیری کند؟ اگر تعدادی در اثرحادثه کشته و مصدوم شوند شاید کسی به داد ما برسه! به کجا و چه کسی باید مراجعه کنیم؟

494...915

سلام آوا، از آقای هرم پور بابت سرمقاله ای که نوشتند تشکر می کنم، وقتی مدیران مناطق دیگر را با کمپرسی می آورند این جا و مدیران لایق خودمان را به مشهد و تهران می فرستند ، معلوم است که وضع استان این گونه می شود. اگر کار بلدید نیروهای خودمان را نگه دارید و از آن ها استفاده کنید. بارها صاحب نظران بومی خودمان برای آب های روان پیشنهاد دادند، ولی هیچ کاری نکردید.

ارسالی به تلگرام آوا


گروه خبری : اجتماعی ،اقتصادی
منبع :
آخرین ویرایش : 1397/02/03 -- 20:51:15
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 274

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا