نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


سه شنبه 3 ارديبهشت 1398
ش ی د س چ پ ج
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
17. شعبان 1440
2019 Apr 23

 

 

 

مشاهده کامل خبر
پیام شما      

امیدواریم شهردار با همین جدیت جهادی تغییر چهره شهر را جهادی و جدی دنبال کنند تا همچون آقای نخعی نژاد از ایشان به نیکی یاد شود واقعا شهر باید متحول شود هم ظرفیتش را دارد و هم نیرو و انشا ا... بودجه اش. آقای شهردار منتظریم قوی برو جلو حمایتت می کنیم 

ارسالی به تلگرام آوا

سلام، حقوق فروردین ماه بازنشسته های تأمین اجتماعی هنوز واریز نشده .

761...915

با سلام. چرا شهرداری تابلو ورودی ابتدای بلوار بقیته ا... نصب نمی کنه. ما چندین بار با شهرداری تماس گرفتیم. در ایام نوروز برای آدرس دادن مهمانان واقعا مشکل داشتیم. لطفا مسئولان محترم پیگیری کنند با تشکر از روزنامه آوای خراسان از چاپ مطالب. خدا قوت... اهالی مجتمع ولی عصر(عج)

807...915

چند روز پیش برای ثبت تغییرات در ماشینم به تعویض پلاک مراجعه کردم و جا داره از اخلاق پسندیده کارکنان انجا که بسیار با احترام پیگیر کار بنده بودند تشکر کنم.

443...915

سلام خدمت سردار شجاع فرماندهی محترم انتظامی استان، جمعیت روستای نوغاب بخش مرکزی شهرستان درمیان، از شهر قهستان و شهرگزیک بیشتر است، 10 روستا از نوغاب خدمات می گیرند، 7 هزار نفر جمعیت دارد بافاصله 15کیلومتر از مرکز شهرستان و کلانتری اسدیه دراین نقطه پرجمعیت کلانتری و پاسگاه انتظامی ضروری است فکری بیندیشید ، حتی ایستگاه انتظامی در این نقطه پرجمعیت نداریم. کارشناس بفرستید و مشکلات این منطقه را بررسی کنید تمام شهروندان گلایه دارند در حوزه کلانتری اسدیه مردم بامشکل روبرو هستند 

468...915

با رحمت باران کمبود آب جبران می شود اگر از آب ها و باران های موجود نهایت استفاده شود و به هدر نرود لطفا مسئولان مربوطه چاره اندیشی کنند نمونه اش نزدیکی شوشود خیلی آب هدر رفت و جاهای دیگر حتی بیشتر! قدر این آب ها را بدانیم و دائم نگوییم خشکسالی.

ارسالی به تلگرام آوا

سلام، خواستم عرض کنم وقت و جان و مال مردم برای مسئولان ارزش دارد تا کی باید شاهد این همه ترافیک در  تقاطع های پاسداران صیاد و غفاری و از همه مهمتر سپیده با بلوار پیامبر اعظم باشیم؟ چرا تقاطع غیر همسطح احداث نمی کنند؟ چندین بار قول داده شده ولی در عمل هیچ.

608...915

سلام، چه خوب بود شهرداری حالا که داره کنار کانال مرتضوی رو سنگ کار می کنه اون قسمتی که خیابون تنگ میشه رو مثل یک قسمتی از کانال که پوشیده شده ، پوشش می داد تا خیابون گشاد می شد و ترافیک روان.

297...915

سلام. آوا خواهش می کنم گزارشی از بی عدالتی ها در پرداخت حقوق در ادارات خراسان جنوبی تهیه کنید که بیداد می کند. این انصاف نیست در بعضی شرکت ها و ادارات چون درآمدزا هستند حقوق بالا و رفاهیات می دهند و بعضی از ادارات فقط بخاطر اینکه منبع درآمدی ندارند، حقوقشان براساس حداقل و بدون رفاهیات پرداخت 

می شود کاشکی آن حقوق هم سرموقع پرداخت می شد. عدالت اجتماعی کجاست؟

ارسالی به تلگرام آوا

خواستم بدینوسیله از فرماندهی محترم پادگان ۰۴ امام رضا (ع) خراسان جنوبی که برای خانواده های ایثارگران وجانبازان بیرجند اردوی خزرآباد ساری ترتیب دادند تشکر و قدرانی کنم.

936...915

در اظهارات اخیر شهردار بیرجند نکته جدیدی مشاهده نشد. آسفالت و بهسازی بلوار از کارهای عادی و روزمره همه شهرداری ها و حتی دهیاری هاست. مشکل ما بیرجندی ها همین است که به چیزهای پیش پاافتاده قانعیم. هنوز موضوعات مهمی نظیر تقاطع های غیرهمسطح (صیاد، پاسداران، سه راه اسدی) که قبلا مصوب شده بود، طرح جامع پارک آزادی شامل توسعه قطار شهربازی، اصلاح و بازسازی پایانه اتوبوسرانی ابوذر، سه راه اسدی و پایانه آزادی، توسعه و بهسازی پارک جنگلی و سیستم شمارش هوشمند درختان، تعریض خیابان ارتش و احداث پارکی در دل شهر و همچنین فضایی مناسب در مواقع اضطراری،ساماندهی مقبره حکیم نزاری، از مطالبات مهمی است که مردم از شورا و شهردار انتظار دارند تا به سرانجام رسانند.

ارسالی به تلگرام آوا

سلام تو رو خدا به شهرداری بگید آسفالت نمی کنه، لکه گیری کنه. پاسداران نرسیده به پمپ بنزین و خود چهار راه دیگه داره پر از چاله میشه .

755...915

بیرجند محل جولان سگ های ولگرد شده است حتی در روز هم سگها در خیابانها و پارکها رفت وآمد می کنند.

801...915


گروه خبری : ویژه های روزنامه آوا
منبع :
آخرین ویرایش : 1397/01/27 -- 18:13:46
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 95

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا