نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


چهارشنبه 2 خرداد 1397
ش ی د س چ پ ج
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
08. رمضان 1439
2018 May 23

 

 

 

مشاهده کامل خبر
بگومگوهای اخیر رؤسای قوا به حول و قوه‌ الهی تمام می‌شود      

رهبر معظم انقلاب :

 بگومگوهای اخیر رؤسای قوا به حول و قوه‌ الهی تمام می‌شود

 وجود یک قوه‌ قضائیه مستقل و شجاع را همه باید قدر بدانند/ به خیال شان برجام ۱۰-۱۲ سال طول می‌کشد

 

( ادامه خبر از صفحه اول ) حضرت آیت ا... خامنه‌ای تأکید کردند: اگر ما تنبلی کنیم و به ‌وقت عمل نکنیم، دشمن را اشتباه بگیریم و به ‌جای «شیطان اکبرِ واقعی»، یک برادرِ ناباب را دشمن بگیریم، ضربه خواهیم خورد.
ایشان وجود دشمنان اصلی خارجی را نه یک شعار بلکه واقعیتی مبتنی بر مبانی مستدل دانستند و گفتند: وقتی وزیر امور خارجه به ‌اصطلاح «خوش اخلاق» آمریکا در نامه خداحافظی خود، به دولت بعدی توصیه می‌کند که «تا می‌توانید به ایران سخت بگیرید و تحریم‌ها را حفظ کنید، زیرا با سخت گیری می توان از ایران امتیاز گرفت»، آیا این دشمن نیست؟ چرا، دشمن است اما یک دشمنِ خندان؛ و رفتار این دشمن خندان با آن دشمنی که ایران را محور شرارت می‌خواند، هیچ تفاوتی ندارد. ایشان افزودند: دارند برای دوران بعد برجام فکر می‌کنند چه محدودیتی تحمیل کنند؛ به خیال شان برجام ۱۰-۱۲ سال طول می‌کشد. رهبر انقلاب اسلامی اظهار داشتند: اینکه گفته می‌شود «دشمن»، یک شعار و یا «دشمن‌تراشی» نیست اگر چشم را باز کنیم، دشمن را می‌بینیم.
حضرت آیت ا... خامنه‌ای همچنین در خصوص دشمنی «انگلیسی‌ها» خاطر نشان کردند: انگلیس، استعمارگرِ پیرِ از کار افتاده، اکنون بار دیگر به خلیج فارس آمده و قصد دارد با استفاده از کشورهای این منطقه، منافع خود را به دست آورد و به همین دلیل در حالی‌که خود، یک «تهدید واقعی» است، ادعا می‌کند که ایران، تهدید است.
ایشان گفتند: همچنین محافل انگلیسی در حال برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری برای کشورهای منطقه و ایران هستند و یکی از اهداف آنها، «تجزیه عراق، سوریه، یمن و لیبی» است و در مورد ایران هم همین نیت را دارند اما چون به شدت از افکار عمومی ایران هراس دارند، آن را بر زبان نمی آورند.
ایشان با تأکید بر اینکه همه آحاد مردم اعم از مسئولان، جوانان، کارگران و دانشگاهیان باید دشمن و اهداف او را بشناسند، گفتند: هدف اصلی دشمن، ملت ایران و نظام اسلامی است و اگر برخی اوقات نیز با برخی اشخاص یا برخی دستگاه ها و نهادها دشمنی می‌کنند، به این علت است که آنها در مقابل او سینه سپر کرده‌اند و دشمن می‌خواهد این افراد یا نهادها را از سر راه خود بردارد.
رهبر انقلاب اسلامی، «حمله به سپاه، بسیج و شورای نگهبان» را در چارچوب طراحی دشمن برای تضعیف دستگاه ها و نهادهای مظهر اقتدار کشور خواندند و افزودند: من کاری به بگومگوهای اخیر رؤسای دو قوه ندارم زیرا موضوع مهمی نیست و به حول و قوه الهی تمام می‌شود، اگر چه دشمن به دنبال بزرگ‌نمایی آنهاست اما همه باید وجود یک قوه قضائیه مستقل، شجاع و قاطع را قدر بدانند. حضرت آیت ا... خامنه‌ای تأکید کردند: من همواره از دولت ها، از مجلس شورای اسلامی و از قوه قضائیه حمایت کرده و می‌کنم اما باید دید دشمن به دنبال چیست و او را در رسیدن به اهدافش ناکام گذاشت.
ایشان تأکید کردند: امروز مهمترین اهداف کشور، داشتنِ «دستگاه امنیتی قوی»، «دستگاه نظامی مقتدر و مردمی»، «حرکت عظیم مردمی به نام بسیج»، «روحانیت آگاه به زمان و حاضر در صحنه»، «قوه قضائیه مقتدرِ کامل»، و «دولت برنامه ریزِ دقیق و شجاع» است زیرا با تأمین این اهداف، حرکت ملت ایران موفق خواهد شد و باید هر کدام از این عناصر که موجود نیستند، تأمین و عناصر موجود، حفظ شوند.
 


گروه خبری : سیاسی
منبع :
آخرین ویرایش : 1395/10/19 -- 20:12:49
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 408

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا