نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


يكشنبه 3 تير 1397
ش ی د س چ پ ج
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
10. شوال 1439
2018 Jun 24

 

 

 

مشاهده کامل خبر
روحانی برای پیروزی باید حمایت اصولگرایان میانه رو را داشته باشد      

روحانی برای پیروزی باید حمایت اصولگرایان میانه رو را داشته باشد

 قالیباف و حداد کاندیدای معمول هر دوره انتخابات هستند / لاریجانی و ولایتی پشت روحانی خواهند ایستاد

 

المانیتور نوشت: در فاصله کمی از دفتر رئیس جمهور در مرکز شهر تهران کنار میدان حر مجسمه از قهرمانی که یک دیو را کشته قرار دارد. هر زمان حسن روحانی به دفترش می رود، نمی تواند این مجسمه را نادیده بگیرد، در نتیجه احتمالا این مجسمه منبع الهام او در مبارزاتش است.
عدنان طباطبائی، کارشناس ایران به المانیتور گفته وضعیت روحانی تضعیف شده و پیچیدگی هایی در اجرای برجام وجود دارد. انتخاب ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا نیز تاثیر منفی بر انتخاب روحانی گذاشته است به ویژه با توجه به اظهارات او در خصوص برجام.
تا چند ماه پیش احمدی نژاد فکر می کرد مهمترین رقیب روحانی در انتخابات 2017 خواهد بود. او تبلیغات انتخاباتی اش را آغاز کرد و به یک تهدید برای روحانی تبدیل شده بود. در اواخر سپتامبر، احمدی نژاد از ورود به انتخابات نهی شد، با این حال به نظر می رسد او این ماجرا را به این راحتی رها نمی کند. رئیس جمهور سابق هنوز قصد دارد در انتخابات حضور پیدا کند و این علی رغم ماجرای نهی است. به گفته یک اصولگرای میانه رو که خواسته نامش فاش نشود احمدی نژاد هنوز به سراسر کشور سفر می کند و سعی می کند با مردم دیدار کند. او سعی می کند خودش را به عنوان یک کاندیدای بالقوه جا بزند. از سوی دیگر، سعید جلیلی دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی ایران به صورت غیر رسمی اعلام کاندیداتوری کرده و این اعلام او با نقد برجام به عنوان اولویت اصلی اش همراه شده است. عزت ا... ضرغامی رئیس اسبق صدا و سیما و محمد مهدی زاهدی وزیر اسبق آموزش و پرورش در دولت احمدی نژاد نیز از جمله کاندیداهای دیگر هستند. اینها در کنار کاندیداهای معمول و همیشگی هر دوره انتخابات ریاست جمهوری نظیر قالیباف و حداد عادل که البته هنور اعلام کاندیداتوری نکرده اند، مطرح شده اند. یکی از نشانه های مثبت برای رئیس جمهوری این است که علی لاریجانی و علی اکبر ولایتی تصمیمی برای حضور در رقابت ریاست جمهوری ندارند و پشت روحانی خواهند ایستاد.
روحانی برای اینکه پیروز شود باید از حمایت اصولگرایان میانه رو و پایگاه های مردمی اش استفاده کند. او باید نگرانی ها و تقاضاهای متحدان اصلاح طلبش را نیز در نظر بگیرد.


گروه خبری : سیاسی
منبع :
آخرین ویرایش : 1395/10/18 -- 20:44:46
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 417

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا