نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


سه شنبه 6 اسفند 1398
ش ی د س چ پ ج
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
01. رجب 1441
2020 Feb 25

 

 

 

مشاهده کامل خبر
پاسخ مسئولان به پیام شما      

جوابیه معاونت درمان دانشگاه 

علوم پزشکی بیرجند 

 

* احتراما در خصوص پیام درج شده در ستون پیام شما مورخ 1/4/95 با عنوان انتقال مطب پزشکان به خیابان غفاری به استحضار می رساند: طبق مصوبه کارگروه ترافیک استان تاسیس مرکز جدید درمانی در خیابان طالقانی ممنوع می باشد. 

لذا برای دسترسی آحاد مردم به خدمات درمانی،موسسات پزشکی به دیگر نقاط شهر گسترش خواهد یافت در همین راستا محل فعالیت همکاران محترم فوق تخصص دانشگاه از خیابان طالقانی به خیابان غفاری منتقل شده است. لازم به ذکر است که صدور پروانه مطب و دفتر کار به عهده سازمان محترم نظام پزشکی استان می باشد و می تواند در این راستا نقش مهمی را ایفا نماید. 

 

جوابیه  جهاد کشاورزی

 شهرستان خوسف 

 

* احتراما در پاسخ به مطلب مندرج در ستون پیام شما مورخ 10/4/95 با موضوع قنات جمشید آباد به استحضار می رساند: طرح احیا و مرمت قنات جمشید آباد سرچاه عماری جزو لیست طرح های پیشنهادی سال 94 این مدیریت بوده که متاسفانه به دلیل عدم تخصیص اعتبارات کافی در سال گذشته این امر محقق نگردید. در عین حال احیای قنات مذکور جزو نیست طرح های پیشنهادی سال 95 این مدیریت می باشد. 

 

جوابیه های  اداره راه و شهرسازی خراسان جنوبی 

 

* احتراما در پاسخ به مطلب مندرج درستون پیام شما در خصوص راه سربیشه جاده خاکی اسفزار به استحضار می رساند: بارندگی های متعدد و سیل آسا در سالجاری که موجب قطع مسیر توسط سیلاب در اکثر مناطق حوزه استحفاظی شهرستان سربیشه گردید که با توجه به اعتبارات اندک راهداری و عدم تخصیص اعتبار از محل مدیریت بحران ، اداره راه و شهرسازی سربیشه در هفت مرحله اقدام به تیغ زنی و تسطیح مسیرهای خاکی نموده است ضمنا لازم به ذکر است روستاهای اسفزار و درمیان دارای جاده آسفالته بوده و جاده مورد اشاره به صورت میانبر استفاده می گردد.

* احتراما در پاسخ به مطلب مندرج در ستون پیام شما مورخ 2/4/95 در خصوص آسفالت ورودی شهر از ایست بازرسی به سمت بیرجند به استحضار می رساند: عملیات لکه گیری انجام شده در ورودی شهر از ایست بازرسی به سمت بیرجند ، در قسمت های مضمحل شده ی محور بوده که قبل از انجام لایه های روکش آسفالت، اصلاح آن ضروری می باشد انشاا... در آینده نزدیک لایه های آسفالتی رویه آن اجرا و آسفالت از سطح مطلوبی برخوردار خواهد شد. 


گروه خبری : ویژه های روزنامه آوا
منبع :
آخرین ویرایش : 1395/04/20 -- 17:47:43
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 502

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا