نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


پنجشنبه 6 ارديبهشت 1397
ش ی د س چ پ ج
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
10. شعبان 1439
2018 Apr 26

 

 

 

مشاهده کامل خبر
نقدها باید منصفانه و با در نظر گرفتن شرایط فعلی کشور باشد      

نقدها باید منصفانه و با در نظر گرفتن شرایط فعلی کشور باشد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار روز گذشته در بیست و پنجمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان عنوان کرد: موضوع اطلاع رسانی به عنوان  امری مهم و زیرساختی باید مورد توجه قرار گیرد و برای رسیدن به توسعه و تحقق اقتصاد مقاومتی، توجه به آن لازم و ضروری است.
به گزارش روابط عمومی استانداری، حسینی  سیاست گذاری و برنامه ریزی در اطلاع رسانی را از وظایف شورای اطلاع رسانی استان دانست و تصریح کرد: انتظار می رود مدیران عضو شورای اطلاع رسانی جدی تر با این موضوع برخورد کرده و نقش این شورا را به عنوان یکی از پایه های توسعه استان بیش از پیش مد نظر قرار دهند.
وی تکیه بر توانمندی ها و ظرفیت های درونی را  ملاکی مهم برای اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی دانست و تصریح کرد: ایجاد حس خوداتکایی و تقویت اعتماد به نفس در بین  مردم خصوصاً تولیدکنندگان از مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد. وی فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در زمینه استفاده از تولیدات داخلی و نیز حمایت از سرمایه گذاران داخلی را مهمترین اصل در این زمینه دانست و افزود: اقتصاد مقاومتی نباید به برخی امور ظاهری و نیز برخی ساخت و سازها و پروژه های عمرانی محدود شود  بلکه  موضوع اقتصاد مقاومتی باید به صورت فرهنگ در همه نسل ها نهادینه شود، از اینرو باید این امر از سنین کودکی و در بین دانش آموزان  شروع شود.
 حسینی در بخش دیگری از سخنان خود بااشاره به نقدهای انجام شده در رسانه های استان ادامه داد: نقد رسانه ای باید منصفانه  و بدور از سیاه نمایی و نادیده گرفتن خدمات انجام شده  باشد. وی  افزود: در نقدها شرایط فعلی کشور در بعد اقتصادی و امنیتی باید مورد توجه قرار گیرد و روح حاکم بر اخبار  ایجاد امیدواری در جامعه و جلوگیری از یاس و ناامیدی باشد. وی عنوان کرد: بخش زیادی از مشکلات اقتصادی کشور  برخاسته از شرایط حاکم بر اقتصاد جهانی است  که این باید از سوی فعالان رسانه مورد توجه قرار گیرد.

 اطلاع رسانی پایه افزایش
مشارکت های اجتماعی است

ایمانی مدیرکل روابط عمومی استانداری نیز در این جلسه گفت: اطلاع رسانی همواره به عنوان پایه و اساس مشارکت های اجتماعی مورد توجه قرار داشته و خواهد داشت. در این جلسه هریک از مسئولان کمیته های زیرمجموعه و نیز اعضای شورای اطلاع رسانی استان به ارائه نقطه نظرات، دیدگاه ها و پیشنهادات خود در
حوزه های مختلف کاری پرداختند.


گروه خبری : اخبار استان
منبع :
آخرین ویرایش : 1395/02/22 -- 20:47:59
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 1273

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا