نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


يكشنبه 27 مرداد 1398
ش ی د س چ پ ج
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
16. ذي‌الحجه 1440
2019 Aug 18

 

 

 

مشاهده کامل خبر
محدودیت های ترافیکی عیدسعید فطر در استان      

گروه خبر- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی از محدودیت های ترافیکی عید سعید فطر امسال در مرکز  و شهرستان های استان خبر داد. سرهنگ رضایی از شهروندان خواست برای اقامه نماز عید فطر، از وسایل نقلیه عمومی استفاده و در صورت نیاز به استفاده از وسایل نقلیه شخصی از مسیرهای ذیل تردد کنند.
بیرجند: نمازگزاران در مسیر جنوب شهر از کمربندی جنوب، پارکینگ های حاشیه بلوار پیامبر اعظم (ص) و پارکینگ تعبیه شده در داخل مصلی استفاده کنند و در مسیر شمال شهر از بلوار شهدای عبادی، تقاطع عباس آباد، میدان ابن حسام، بلوار صنعت و معدن و از پارکینگ های تعبیه شده در ضلع غربی بلوار صنعت و معدن مقابل مصلی المهدی (عج) و یا بلوار پیامبر اعظم (ص) استفاده کنند  همچنین نمازگزارانی که از معصومیه و سایت اداری قصد عزیمت به مصلی را دارند می توانند از پارکینگ تعبیه شده در ضلع جنوبی تالار کیان استفاده کنند. لازم به ذکراست که پس از نماز عید فطر دو لاین عبوری بلوار صنعت و معدن به طرف میدان ابن حسام یک طرفه خواهد شد و تقاطع بلوار صنعت و معدن و شهید شهاب تا میدان آدینه محدودیت تردد خواهد داشت.
قاین: تمامی مسیرهای منتهی به مصلی ممنوعیت تردد و توقف خواهد داشت.  و در شهرستان های نهبندان: مسیر چهاراه صدا و سیما تا میدان بسیج، بشرویه: بلوار امام حسین (ع) حد فاصل بهشت امام حسین(ع) و خیابان پرستار، سربیشه: خیابان مطهری حد فاصل میدان شهدا تا مهدیه و سرایان: خیابان امام خمینی محدوده مسجد جامع، خیابان امام خمینی 24، خیابان جانبازان، تردد و توقف وسایل نقلیه ممنوع می باشد.
فردوس: بلوار بعثت شمالی حد فاصل تقاطع شهید هاشمی نژاد تا سه راهی دانشگاه آزاد، سه راهی دانشگاه آزاد تا سه راهی پارک ملت، سه راهی پارک ملت تا خیابان ورزش، خیابان ورزش و کوچه های منتهی به ورزشگاه شهید درخشان محدودیت توقف خواهد داشت.
طبس: تردد و توقف تمامی وسایل نقلیه سنگین از ساعت 5 روز عید فطر ممنوع خواهد بود، عبور وسایل نقلیه سنگین از ورودی جاده یزد و همچنین از میدان آیت ا... واعظ طبسی به سمت میدان امامزاده ممنوع خواهد بود و تمامی وسایل نقلیه می بایست از پارکینگ های اختصاص داده شده در میدان امامزاده استفاده کنند.
در شهرستان های درمیان، زیرکوه و خوسف: محدودیت ترافیکی خاصی وجود ندارند.


گروه خبری : اخبار استان
منبع :
آخرین ویرایش : 1394/04/24 -- 19:43:03
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 838

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا