نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


يكشنبه 30 دي 1397
ش ی د س چ پ ج
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
13. جمادي‌الاول 1440
2019 Jan 20

 

 

 

مشاهده کامل خبر
پیامک هایی که چایی نخورده پسر خاله شده اند!!!      

چند روز پیش که طبق معمول تلفن همراهم آماج پیامک های تبلیغاتی که ساعت و زمان حالیشون نیست بود یکی از پیامک ها به این مضمون برام جلب توجه کرد: جام جهانی داره تموم میشه پاشو یه گلی به سرت بزن فعال سازی عدد 1 به 1214 هزینه پیامک 856 ریال! و من حیران ماندم که چقدر گل به سرم زده ام!!!
طی چند سال اخیر اپراتورهای کشور بدون کسب اجازه از مشترکان اقدام به ارسال پیامک های تبلیغاتی
کرده اند و این اقدام آنان در حالی است که ضرورت دارد از مشترکان برای ارسال این گونه پیامک ها کسب تکلیف شود.
چرا که براساس قانون می توان این برداشت را داشت که بدون اجازه فرد برخی شرکت ها با کمک اپراتورها به حریم شخصی مردم ورود پیدا کرده اند. من برای حل این مشکل با اجازه شما عزیزان که حتما مثل من از دست ان پیامک های وقت و بی وقت به ستوه اومدید به خانم مخابراتی تماس گرفتم:
الو سلام، سلام بفرماید: من می خواستم در مورد
پیامک های تبلیغاتی باهاتون حرف بزنم.
– ببخشید شما؟
- با اجازه تون زر نویس هستم طنز پرداز!!!! دینگ دینگ تلفن قطع شد!!! ولی من ناامید نشدم و دوباره تماس گرفتم  و بعد کلی منتقل شدن به اینور و اونور توانستم دوباره صحبت کنم.
– ببخشید خانم من زر نویس هستم می خواستم
 در مورد این پیامک های تبلیغاتی گزارشی بگیرم.
 – ای بابا ما که بارها گفته ایم: شما می توانید با ارسال عدد 1 به 8999 از دریافت پیامک های تبلیغاتی انصراف بدهید. منم خوشحال این کار کردم و برام پیام امد تا 24 ساعت آینده انصراف شما ثبت می شود ولی نمی دانم این 24 ساعت کی تمام می شود فکر کنم
مخابراتی های گل ساعت هاشون خوابیده و به 24
نمی رسه!!! و هم اکنون که من در خدمت شما هستم چندین 24 ساعت گذشته و برام همچنان از این
پیامک ها تبلیغاتی می آید و هر لحظه خوشحال و خندان گوشی رو برداشته و می بینم که: میلیونر شو، هفته های 200 میلیونی، دوست دارید خواب راحت و آرام داشته باشید، چه کسی می خواهد از تیم ملی حمایت کند و برنده شود؟ شانس برنده شدن هواپیمای دونفره و آپارتمان به شما داده شده است، سوتی های بزرگ و جالب، رازهای داشتن خانواده شاد و خوشبخت، انواع نرخ خودرو، مسکن، طلا، ارز و سکه را می توانید با ارسال پیامک به شماره مورد گل به سرتان بزنید!!!
یک بار هم گول خوردم و به یکی از این شماره ها جواب بله دادم دوستان چشمتان روز بد نبینه صد رحمت به عروسی که بله رو به شاه داماد گفته و فرداش از خواهر شوهر و مادر شوهر گرفته تا هفت جد شوهر که ازش انتظار دید و بازدید و احوال پرسی دارند این
پیامک های تبلیغاتی  از ما دل نمی کندند و هر 10 دقیقه یک بار پیام می داد که حالا که بله گفتی این پیامک رو هم بخون جایزه بگیر اوه مشترک مورد نظر ببین برات چی آوردم این بفرست به شماره 2014 و جایزه بگیر!!! مشترک گرامی چه خبر؟ مامان بابا خوبن؟، علی کوچولو چه طوره؟ الهی من قربونش برم!.
- مشترک گرامی چته؟ چرا تو فکری؟ عاشق شدی؟ آخه بدبخت! با این وضع گرونی کی عاشق
می شه؟ ها؟
- مشترک گرامی تو مسابقه ما شرکت کن با ۲۰ لیتر بنزین جایزه  با این کار مشت محکمی تو دهن اپراتورهای دیگه بزن!
- مشترک گرامی یه طرح دارم بهاره. یکی سیم کارت بخر یکی ببر یکی میارم در خونتون  یکی می دم به عموتون یکی هم واسه عمتون
بعضی از اپراتورا هم هستند که بچه خوبین و تو شادیهای آدم سهیم هستن اونم چه شادیهایی!
چند روز پیش تولدم بود. صبح تولدم بیدار شدم دیدم ۲ تا اس ام اس دارم. منو داری نیش تا بنا گوش باز شد که کی میتونه باشه.اولی رو باز کردم دیدم نوشته مشترک گرامی تولدتان مبارک همراه اول همراه خوب
لحظه های شاد شما! تو دلم گفتم عجـب اپراتور فهمیده ایی هستا! دومی رفتم خوندم چشمتون روز بد نبینه دیدم به عنوان کادو یه قبض ناقابل ۷۸هزار تومنی واسم صادر کردن!
تمام خندهام به یه بغض تبدیل شد چنان حالم گرفته شد که تا همین الانش از ترسش از بابام فرار میکنم !
کاش به همین جاها ختم بشه این پیامک های تبلیغاتی پا رو فراتر از این خواهند گذاشت  فرداست که پیام بیاد چیه؟ چرا اینطوری نگام میکنی؟
داری خرابم می کنی!!! قبول کلیه سفارشات خاک برداری با لودر و بیل مکانیکی تخریب ملک کلنگی تان را به ما بسپارید! ما از اوناش نیستم که بخوایم گولت بزنیم اگه دلت خواست عدد دو رو ارسال کن!
اگر ارسال نکنی حتما یه اتفاقی برات می افته هزینه هر پیام 666 ریال!!! علیلم، ذلیلم می خوام برم شهرمون اما پول ندارم کرایه بدم... عدد 1 رو ارسال کن، نمی میری که گدا هر پیام 543 ریال توی گوشی شما!!! یک بمب کار گذاشت شده، برای خنثی شدن عدد یک رو ارسال کن و گرنه می ترکی، شوخی نگیر، تا حالا سیصد نفر شوخی گرفتن ترکیدن؛ هر پیام 30 هزار تومان چته؟
چرا داری بر و بر نگاه می کنی؟ خنثی کردن بمب! شوخی که نیست. هوی ! همینجوری عدد 3 رو ارسال کن. لنگ پولیم فردا چک داریم. هر پیام هر قدر تومن که پول
م داشتیم!
از پیامک های اپراتورها که بگذریم توجه شما را به چند آگهی تبلیغاتی سازمانها و نهادها جلب می کنم اینها را
نمی دونم کجایی دلم بزارم
نیازمندیم
به یک متن درام و تأثیرگذار و اشک درآور برای سخنرانی در یک جمع رسمی ترجیحاً تا چند ماه دیگر نیازمندم!
*یک کاندیدا
گمشده
قبض تلفن همراه اینجانب گم شده است. از یابنده تقاضا می شود که مبلغ آن را پرداخت نماید و رسید بانک را به عنوان مژدگانی نزد خودش نگاه دارد!
*شهروند دست و دلباز
آگهی
برای رهایی از عذاب دوزخ و برزخ به ما مراجعه کنید !ما گناهان گذشته، حال و آینده تان را به شما متذکر خواهیم شد تا برای جبران و جلوگیری از وقوع آنها اقدام نمایید!
*مامان نرجس و شرکا
من که به هر دری زدم نتوانستم از دست این پیامک های تبلیغاتی راحت بشم چه شبها که در خواب شیرین بودم و ناگهان با صدای یک پیامک بیدار شدم و دیدم بله باز یکی از اپراتورهای دوست داشتنی!
خواسته من رو یه جای برنده کنه و ... از ما که گذشت شما دوستان و همراهان اگه راهی یافتید حتما یک پیامکی و بقول اونور آبی ها اس ام اسی به من زر نویس بزنید شاید بتوانم از از دست این پیامک های تبلیغاتی راحت بشوم.

ارادتمند همیشگی: زرنویس
 


گروه خبری : اخبار گوناگون
منبع :
آخرین ویرایش : 1394/04/22 -- 15:57:49
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 991

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا